ZIMOWA JAZDA, POJECHANE PANNY MŁODE I SZALENI IMPREZOWICZE CZYLI LUTY I MARZEC NA MTV!

Karnawał dobiega końca, jednak na kanale MTV najlepsza rozrywka nie kończy się nigdy. W tym miesiącu ramówka kultowej stacji pełna jest fantastycznych nowości programowych, które udowodnią, że najkrótszy miesiąc w roku może być pełen atrakcji, skrzących się niczym śnieg w zimowym słońcu.


W lutym widzowie MTV przekonają się m.in., jak wygląda codzienność pracowników jednego z najlepszych salonów tatuażu w Europie. W programie „Kavos Ink: Dziara się” tatuażyści będą starali się sprostać wymaganiom nawet najtrudniejszych klientów bo żaden, nawet najbardziej nietypowy wzór nie jest im straszny. Z kolei bohaterki programu „Pojechane panny młode” zmagać się będą ze stresem związanym z weselnymi przygotowaniami. Kamery będą im towarzyszyć m.in. przy wyborze sali, fotografa czy piosenki, która uświetni pierwszy taniec.
W ramówce stacji nie zabraknie też: nowych odcinków zwariowanego programów, takich jak „Siesta Key” i „Plażowe SOS”. Widzowie zobaczą także codzienne zmagania młodych, ale zupełnie niezależnych matek w serii „Nastoletnie Matki OG”. Pojawią się także kultowe reality shows jak „Catfish”, „Single AF” i „Niezwykłe”. A dla wszystkich wielbicieli porządnych imprez nowe odcinki „Ekipy z Florydy”!

Z kolei na początku marca pobudkę z zimowego snu zapewni widzom MTV premiera drugiego sezonu najbardziej ekstremalnego programu „Nieustraszeni”! Inspirowane miejskimi legendami oraz scenami z horrorów zadania zagwarantują uczestnikom prawdziwy dreszcz emocji!

A już tej wiosny na antenę MTV powróci kultowy program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. W dziewiątym sezonie, po przygodach nad morzem i w górach, imprezowicze przeniosą się z powrotem do stolicy, gdzie kilka lat temu rozpoczęła się ich szalona historia. Nie zabraknie dzikich balang, głośnych kłótni i namiętnych romansów. Będzie się działo!