Kim są debiutanci 17. sezonu „Warsaw Shore”? Sesja zdjęciowa w zupełnie nowym stylu

Już 18 września na ekrany MTV powróci program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Uczestnicy show pokazali się w zupełnie nowej odsłonie, a wszystko to za sprawą wyjątkowej sesji zdjęciowej. Za obiektywem stanął Dawid Klepadło, a w jego ujęciach dostrzec można kilka nowych twarzy. Kim są debiutanci 17. edycji kultowego formatu?

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” od 2013 roku dostarcza niezapomnianej rozrywki widzom MTV Polska. Wspólnym mianownikiem wszystkich sezonów jest na pewno dobra zabawa i epickie imprezy. Na przestrzeni lat zmieniał się natomiast skład ekipy. Do zgranej paczki często dołączał ktoś nowy, ale za każdym razem była to grupa najbardziej rozrywkowych ludzi w kraju! Również w nowej odsłonie kultowego programu do legendarnej wrocławskiej posiadłości znanej z 5. sezonu wprowadzą się nie tylko uczestnicy poprzednich edycji show, ale i trzy nowe osoby. 

Pierwszą z nich jest Ola Okrzesik. To 24-letnia kobieta sukcesu z Krakowa. Prowadzi dwie własne firmy, a zawodowo zajmuje się aktorstwem, modelingiem i wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Oprócz tego jej pasją jest pole dance. Ona również może być już znana widzom z innych seriali i programów rozrywkowych takich jak „Apetyt na miłość”, „19+”, „Szkoła”, „Szpital” i „Fachowcy”. 

Ola nie będzie jedyną dziewczyną, która zasili ekipę. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także Wiktorię Robert. Ma 23 lata i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako make-up i tattoo artist. Poza tym zajmuje się też modelingiem i działa aktywnie w mediach społecznościowych. Wolny czas najchętniej spędza ze znajomymi w barach, restauracjach i klubach na imprezach trapowych. Program „Warsaw Shore” nie jest jej telewizyjnym debiutem. Wcześniej brała już udział w produkcjach „MakeUp Influencer Academy” i „Power of Love Polska”. 

Do rozkręcających imprezy chłopaków dołączy Przemysław „Sequento” Skulski. Ma 27 lat i pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Od 6 lat pracuje w Hamburgu, gdzie prowadzi swoją firmę wykończeniową. Jego pasje to siłownia, samochody i oczywiście imprezy! Wśród swoich planów na przyszłość wymienia wytatuowanie całego ciała i udział w walkach MMA. Czy jego szalony taniec godnie zastąpi kocie ruchy Kasjusza?

Uczta dla oka, czyli sesja promująca 17. sezon show

Na początku sierpnia wszyscy uczestnicy wzięli udział w sesji promującej nadchodzący sezon programu. W scenografii utrzymanej w klimacie glamour nie brakowało modowych akcentów i zaskakujących kulinarnych połączeń. Za obiektywem stanął Dawid Klepadło – wschodząca gwiazda polskiej fotografii. Pomysłodawca motywu przewodniego w swoim dorobku ma zdjęcia dla najlepszych globalnych marek, a jego prace ukazują się na łamach największych magazynów modowych na całym świecie, takich jak „Vogue”, „Elle” czy „L'Officiel”. 

Premierowe odcinki „Warsaw Shore” już od 18 września w MTV Polska.