ZASKAKUJĄCE PROGRAMY NA KANALE NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

National Geographic Wild jest wyjątkowym kanałem z rodziny National Geographic, prezentującym najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie, tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Produkcje emitowane na kanale przyciągają przed ekrany całe rodziny (AFF = 230 W16-49 with kids 0-3, AFF = 226 A25-54 with kids), a za sprawą przejrzystej i zróżnicowanej ramówki, podzielonej na pasma tematyczne, wszyscy miłośnicy natury, dzikiej przyrody oraz zwierząt, w łatwy sposób znajdą programy dla siebie.

Grudzień na kanale National Geographic Wild jest naprawdę mroźny. Widzowie będą mieli możliwość zwiedzić świat w poszukiwaniu najpiękniejszych zimowych krajobrazów oraz zwierząt, które walczą o przetrwanie w trudnych warunkach. Zajrzą do „Królestwa białego wilka” czyli na Arktykę. To idealna okazja, żeby zobaczyć żyjącą tu sforę wilków polarnych, która nie boi się człowieka, ponieważ… nigdy wcześniej go nie widziała. Dzięki programom emitowanym na kanale, widzowie będą mogli obejrzeć z lotu ptaka „Dziką północ Europy”, a także „Dziką Alaskę”. A żeby nie dać się za bardzo zmrozić dla równowagi zobaczą, co słychać u „Kowboja z australijskiego buszu” który powraca z czwartą serią formatu poświęconego ratowaniu krokodyli-gigantów.

„DZIKA ALASKA: ARKTYCZNE LATO”

EMISJA WE WTOREK 17 GRUDNIA O GODZ. 21:00

Urwiste wybrzeże największego stanu USA jest siedliskiem dla wielu niezwykłych i coraz rzadziej spotykanych zwierząt, takich jak: karibu, niedźwiedzie i humbaki. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć jak zwierzaki cieszą się końcówką zimy, a wraz z nią coraz dłuższym dniem.

Z kolei już w styczniu, kanał szykuje dla widzów niezwykle zaskakujący czas. Zostaną oni zabrani do miejsc, które – pozornie – dobrze już znają. Czy rzeczywiście? To się okaże. Jeśli komuś wydaje się, że o drapieżnikach Afryki wie już wszystko, może się zdziwić! Czwarty sezon „Najgroźniejszych zwierząt Afryki” przybliży wszystkim zainteresowanym najgroźniejszych zabójców i jeszcze bardziej wyrafinowane sztuki polowania. Ponadto, programy National Geographic Wild zabiorą widzów także do krajów, które budzą fascynację od lat, a mimo to wciąż skrywają masę tajemnic.

„NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA AFRYKI”

EMISJE W NIEDZIELE OD 5 STYCZNIA O GODZ. 16:00

Nie ma drugiego takiego kontynentu. Nigdzie nie ma tak wielu, tak groźnych i tak skutecznych drapieżników, co w Afryce. Nie ma zbyt wielu gatunków zwierząt, które mogą się tam czuć w pełni bezpiecznie. Zagrożenie czyha w wodzie i na lądzie, wśród drzew i na pustkowiach. Może nadejść z dołu lub nadlecieć z powietrza. Na dodatek, każdy z zabójców ma kilka taktyk i niejedną technikę zabijania. Drapieżniki doskonale wiedzą, że nic nie jest stałą gwarancją sukcesu. Każdego dnia muszą udowadniać, że są najszybsze, najsilniejsze lub najsprytniejsze. National Geographic Wild pokaże widzom zwycięzców i pochyli się nad losem pokonanych.

Dane: NAM, 06:00-25:59, 10-.11.2019, AFF vs. A16-49, DayParts