WZROST OGLĄDALNOŚCI ORAZ JESIENNA DAWKA HUMORU
TYLKO Z COMEDY CENTRAL

W sierpniu kanał Comedy Central osiągnął 0,84% udziału w grupie A16-49 i zasięg 2,1%, docierając średnio do 365 tysięcy widzów dziennie. Najlepiej oglądane tytuły to „Teoria Wielkiego Podrywu”, „Przyjaciele” i „Niedorozwiedzeni”.

Tej jesieni dla fanów politycznej satyry stacja przygotowała wszystkie odcinki „Ucho Prezesa”. W dniach 7 - 10 października o godz. 21:00 na antenie Comedy Central premiera czwartego sezonu serialu.

Z kolei dla widzów dobrego humoru, nie zabraknie odcinków kultowego sitcomu „Przyjaciele” oraz przygód Sheldona w serii „Teoria Wielkiego Podrywu”. Akcja serialu skupia się na pięciu postaciach, w tym fizyku teoretycznym Sheldonie Cooperze (Jim Parsons) oraz fizyku eksperymentalnym Leonardzie Hofstadterze (Johnny Galecki), którzy muszą zmierzyć się ze swoimi umiejętnościami społecznymi w zestawieniu z wykształceniem oraz wysokim intelektem. Czy jest to równie skomplikowane, jak budowa atomu?

Już w październiku rusza kolejna edycja programu „Comedy Club 4”. Fani stand-upu będą mieli okazję wzięcia udziału w nagraniu na żywo, które odbędzie się we wtorek, 22 października o godz. 17:30 oraz 20:30 w Teatrze Sabat. Podczas programu, widzowie zobaczą najlepszych stand-uperów na jednej scenie, na której wystąpią między innymi Mieszko Minkiewicz, Rafał Rutkowski oraz Tomasz Jachimek,  a prowadzącym czwartego sezonu „Comedy Club” będzie Michał Pałubski. Premiera „Comedy Club 4” już w poniedziałek, 18 listopada o godz. 22:00 tylko na antenie Comedy Central Polska.

Z kolei dla widzów wielkiego grillowania, stacja oferuje premierę słynnej edycji „Roast of Alec Baldwin”. Dla przypomnienia, roast jest przeciwieństwem benefisu i polega na publicznym naśmiewaniu się z gwiazdy. W nowym, pełnym humoru sezonie pojawiają się gwiazdy prosto z Hollywood w tym: Robert DeNiro, Blake Griffin, Caitlyn Jenner, Chris Redd i Jeff Ross. Premiera „Roast of Alec Baldwin” już 15 listopada o godz. 22:00 na kanale Comedy Central Polska.

Źródło: NAM, A16-49, 0600-2559, 2019.08, udział, zasięg, ‘000.