COMEDY CENTRAL POLSKA - ROAST ALECA BALDWINA Z REKORDOWĄ OGLĄDALNOŚCIĄ

W październiku stacja osiągnęła średni udział w rynku na poziomie 0.73% w grupie komercyjnej A16- 49, docierając dziennie do ponad 340 tysięcy widzów. Do najchętniej oglądanych produkcji należały seriale „Przyjaciele”, „Teoria Wielkiego Podrywu” i „Ucho prezesa”. Co więcej, rekordową oglądalność zdobyła listopadowa premiera kolejnej odsłony kultowego formatu stacji. „Roast Aleca Baldwina” przyciągnął przed telewizory prawie 100 tysięcy widzów.

W grudniu, na fanów stand-up’u, czekają premierowe odcinki „Comedy Club”. W czwartej edycji programu na scenie wystąpili m.in. Czesław Mozil, Rafał Rutkowski oraz Wiolka Walaszczyk. W roli gospodarza zadebiutował niezawodny Michał Pałubski. Premierowe odcinki „Comedy Club” na antenie Comedy Central Polska od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00.

W zimowej ramówce nie zabraknie również znanych formatów cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 prawdziwa uczta dla fanów Sheldona Coopera i jego paczki, czyli „Teoria wielkiego podrywu”. Grudniowe wieczory umilą również wierni „Przyjaciele”. Amerykański sitcom, który bawi do łez niezmiennie od 25 lat, oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Z kolei już w styczniu na antenę Comedy Central Polska powraca serial „Młody Sheldon” opowiadający o dziecięcych latach Sheldona Coopera. Przygody dorastającego w Teksasie dziewięcioletniego geniusza, pełne są zabawnych sytuacji. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Źródło: Nielsen, 2019.10, A16-49, 0600-2559, SHR%, Daily reach (3+), ‘000s.