WSPÓLNE ODKRYCIA Z KANAŁEM NATIONAL GEOGRPAHIC WILD

National Geographic Wild jest wyjątkowym kanałem z rodziny National Geographic, prezentującym najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie, tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Produkcje emitowane na kanale są przeznaczone dla całej rodziny, Od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębiny oceanów. Od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom widzowie wybierają się w podróże do świata zwierząt. Za sprawą przejrzystej i zróżnicowanej ramówki National Geographic Wild, wszyscy miłośnicy natury, dzikiej przyrody oraz zwierząt w łatwy sposób znajdą programy dla siebie. Zarówno wielbiciele zamieszkujących podmorskie głębiny rekinów, afrykańskich wielkich kotów, niebezpiecznych drapieżników oraz węży.

W tym miesiącu kanał przygotował dla swoich widzów coś specjalnego. Już od 16 sierpnia w niedzielę o godzinie 14:00, na antenie emitowany będzie program „Świat drapieżników: Więzy krwi”.

„ŚWIAT DRAPIEŻNIKÓW: WIĘZY KRWI”

Więzy krwi - to dzięki nim kolejne pokolenia dziedziczą unikalne cechy potrzebne do przetrwania. W świecie, w którym wola przeżycia zderza się z walką o dziedzictwo, śledzimy losy niezwykłych gatunków, które stawiają czoła przeciwnościom, by zdobyć najwyższą nagrodę: przetrwanie dla siebie i swojego rodzaju. Lwia rodzina, siejąca postrach wśród okolicznych bawołów, młody lampart, który w tragiczny sposób traci matkę oraz bezwzględna dla wrogów, lecz opiekuńcza dla stada królowa hien to tylko niektórzy bohaterowie serii ukazującej zwierzęta zmagające się z ekstremalnymi wyzwaniami życia na wolności.