Wraz z Travel Channel zapraszamy na czerwcowe nowości!

Czerwiec to czas, w którym oddajemy się już myślom o upragnionych wakacjach i wypoczynku. Stacja Travel Channel z tej okazji zaprosi wszystkich miłośników podróżowania do wspólnego oglądania i wyczekiwania urlopowych wojaży. Wraz z Kubą Poradą sprawdzimy nietypowe destynacje na weekendowe wypady. Zobaczymy również rodzinne perypetie Guya Fieriego podczas jego 20-dniowej podróży na Hawaje, a także oddamy się wspólnemu grillowaniu ze Stephen’em Ray Tickle.

„Porada na weekend” od 4 czerwca, godz. 15:35

Jakub Porada zdradza podróżnicze sekrety i zamienia zwykły weekend w prawdziwą przygodę! Cykl podróżniczy Travel Channel prezentuje widzom najciekawsze miasta i miejsca idealne na weekendowe wypady. Widzowie przekonają się, gdzie znaleźć piękne zakątki czystej przyrody, zasmakować znakomitej kuchni i niecodziennych aktywności. Jakub pokaże nietypowe miejsca na wypoczynek, a także alternatywne opcje noclegowe. „Porada na weekend” to praktyczny przewodnik po Polsce dla każdego!

„Hawajskie wakacje Guya” od 4 czerwca, godz. 09:20

Hawaje to jedno z ulubionych miejsc Guya Fieriego na świecie. Tym razem na 20 dniową przygodę życia zabiera tam swoją żonę Lori, synów Huntera i Rydera oraz siostrzeńca Julesa. Guy i jego rodzina będą nurkować w głębinach morskich z wielorybami, rekinami i żółwiami, łapać fale z lokalnymi legendami surfingu i oczywiście próbować lokalnych smaków…

„Bimbrownicy: wielkie grillowanie” od 8 czerwca, godz. 22:10

Legenda bimbrownictwa, Stephen Ray Tickle, zapuszcza się w podziemny świat grilla Południa, gdzie pitmasterzy rywalizują w bitwach o wysoką stawkę. Czyje dziedzictwo, regionalny styl i umiejętności składają się na najlepiej smakujące wędzone mięso?

Zapraszamy do Travel Channel!