LIPCOWE PREMIERY TRAVEL CHANNEL

Szukacie wakacyjnych inspiracji, a może chcecie poczuć namiastkę podróży w swoim domu? W obu przypadkach gorąco zapraszamy na antenę Travel Channel! Poznacie Bretta Lewisa zmieniającego samochód w dom, Bena Sargenta odkrywającego najlepsze knajpy z owocami morza, Polaków żyjących z dala od cywilizacji, czy amerykańskich kowbojów polujących na kości dinozaurów.

„Dom na czterech kółkach” od 1 lipca, godz. 11:20

Jak zamienić samochód w dom? Poznajcie Bretta Lewisa, który razem ze swoimi pracownikami zamienia furgonetki w małe mobilne domy. Bratt wykorzystuje przy tym wiele innowacyjnych rozwiązań i każdy pojazd dopasowuje do stylu życia swoich wymagających klientów.

„Haczyk na owoce morza” od 1 lipca, godz. 13:20

Rowerem, łodzią, samochodem i deską surfingową, Ben Sargent wyrusza w niesamowitą podróż wzdłuż wybrzeża w swojej popularnej serii „Haczyk na owoce morza”. Od Florydy i Luizjany po Kalifornię i Oregon, Ben odkrywa najlepsze w kraju knajpy z owocami morza i regionalne specjały, zabierając widzów w niesamowitą podróż od morza do stołu.

„Poszukiwacze dinozaurów” od 14 lipca, godz. 23:15

Amerykańscy kowboje znani są na całym świecie ze swojego stylu życia. Przez lata ich znakiem rozpoznawczym była hodowla bydła. Część z nich jednak porzuca dotychczasowe zajęcie na rzecz nowego pomysłu na biznes - polowania na kości dinozaurów!

„Poza cywilizacją” od 21 lipca, godz. 21:05

Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie programu świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. W programie poznamy pięć wyjątkowych osób, które znalazły własne sposoby na przetrwanie. Krzysztof, który kiedyś był antykwariuszem, od kilku lat mieszka w lesie, a jego jedyne towarzystwo stanowi 20 psów i kilka innych zwierząt. Pod Koszalinem na leśnej polanie żyją Bartek i Ania. Jadąc w Bieszczady, możemy natrafić na Marcina z siedliska Kalpapada. Jeszcze dalej na południe w górach mieszka Adam, który twierdzi, że prąd do życia nie jest mu potrzebny. Z kolei „Gier” stacjonuje na tratwie i codziennie walczy o to, by jego dom nie zatonął. Program „Poza cywilizacją” jest pełen zaskakujących i pouczających historii ludzi, którzy wybrali samotne życie z dala od społeczeństwa.

Zapraszamy!