Majowe premiery Travel Channel!

Zastanawialiście się kiedyś, czy jedzenie zbliża ludzi? Jakie są kulisy funkcjonowania miasta? A może jak to jest zarządzać campingiem? Odpowiedzi poznacie już w maju w Travel Channel!

„Rodzinne spotkania przy stole” od 1 maja, godz. 12:20

Andrew Zimmern zasiądzie przy stole z rodzinami z różnych zakątków Ameryki, aby zbadać w jaki sposób kulturowe, regionalne i historyczne aspekty tego, kim jesteśmy wpływają na to, co i jak jemy. Zobaczymy jak jedzenie zbliża ludzi i poznamy rodziny, które nie wyobrażają sobie życia bez wspólnych posiłków.

„Jak funkcjonuje miasto?” od 1 maja, godz. 15:20

Miasto to wielki, skomplikowany organizm, na którego funkcjonowanie składa się praca wielu osób. Bez ich pracy miasto nie mogłoby istnieć. Kamery pokażą kulisy funkcjonowania miasta i najważniejsze gałęzie bez których codzienne życie byłoby mało komfortowe, a nawet niemożliwe. W programie opowiemy, jak bardzo ważne i trudne w utrzymaniu i funkcjonowaniu są poszczególne procesy i elementy infrastruktury, które zapewniają komfort mieszkańcom miasta. Zobaczycie między innymi, co dzieje się ze śmieciami, jak dba się o system wodociągowy oraz co zapewnia nieprzerwany przesył energii elektrycznej. W Warszawie mieszka ponad 1,7 miliona ludzi. Codziennie korzystają oni z bieżącej wody, usług komunalnych oraz transportu miejskiego. Usługi te dostarczają wyspecjalizowane służby, a o komfort mieszkańców dbają niezliczone zastępy ludzi. Często pozostają niezauważeni, mimo że to właśnie dzięki nim aglomeracja działa, jak dobrze naoliwiona maszyna. Pokażemy jak ważne, a zarazem trudne w utrzymaniu, są poszczególne elementy.

„Rodzina na campingu” od 13 maja, godz. 22:10

Dużo wody, lasu i 8 hektarowe pole, które co roku przyciąga tysiące urlopowiczów. Większości z nas campingi kojarzą się z odpoczynkiem, wakacjami, słodkim lenistwem. A jak to jest zarządzać takim miejscem? W programie „Rodzina na campingu” poznacie Rogera i jego synów, którzy przygotowują się do przejęcia rodzinnego biznesu.

Zapraszamy do Travel Channel!