WIOSNĄ TVN TURBO POWRACA Z MOCNYMI POZYCJAMI PROGRAMOWYMI!

Z początkiem marca wystartują premierowe odcinki wielu kultowych już produkcji TVN Turbo. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć propozycje programowe z czterech filarów tematycznych: motoryzacja, rozrywka, sport i adrenalina. Na antenie po raz kolejny pojawi się „Samochód Marzeń: Kup i Zrób”, którego jesienne emisje osiągnęły udział na poziomie 2,6% SHR% w grupie mężczyzn z miast 50 tys.+, z wysokimi dochodami. Adam Klimek i jego profesjonalna ekipa nie spoczywają na laurach – w 5. serii programu przywrócą kolejne auta do stanu z lat ich świetności, a będą to m.in. Fiat 132, Fiat Barchetta, czy też Ford Probe.

Wiosną nie zabraknie także zwariowanych i nieprzewidywalnych testów przeprowadzanych przez Kubę Klawitera, który w „Nowym Gadżecie”, specjalnie dla widzów TVN Turbo sprawdzi działanie różnorodnych sprzętów, aplikacji, urządzeń i gadżetów. „Nowy Gadżet” miał swoją premierę jesienią 2013r. i osiągnął wówczas udział na poziomie 2,2% w tej samej wymagającej męskiej grupie celowej.

Na antenie TVN Turbo nie zabraknie także sportowych emocji. Widzowie będą mogli śledzić rozgrywki piłkarskie Pucharu Polski oraz Ligi Europy z drugiej połowy sezonu 2013/14, a specjalnie dla fanów sportów walki, już w marcu TVN Turbo będzie transmitowało na żywo galę PROMMAC1.

Gala PROMMAC1 to wyjątkowe wydarzenie w świecie sportów walki. Prawdziwi twardziele i współcześni gladiatorzy zmierzą się w siedmiu walkach w formule MMA. Wszystko zgodnie ze światowymi standardami i według ujednoliconych zasad.

TVN Turbo to jedyna stacja skierowana do mężczyzn o tak dużym udziale autorskich produkcji po polsku!

Źródło: NAM, SHR%, m 16-49 3500+, 8.09 – 14.12.2013, 08.09.2013 – 30.11.2013, 6:00-23:59