NOWE AUTORSKIE PRODUKCJE W WIOSENNEJ RAMÓWCE TVN TURBO!

Tej wiosny TVN Turbo zaprezentuje zupełnie nowe, intrygujące oblicze motoryzacji!  Już od marca startuje autorska produkcja stacji: „Emil łowca fotoradarów”, która porusza bardzo ważny dla kierowców problem kontroli prędkości na drogach. Bohater programu, pan Emil Rau jest kierowcą, który ma firmę transportową. Rocznie pokonuje ponad 100 tysięcy kilometrów. Jest jednak coś, co wyróżnia go pośród innych użytkowników polskich dróg – rozpoczął walkę z niewłaściwie ustawionymi fotoradarami! Widzowie będą mogli towarzyszyć Emilowi w jego emocjonujących drogowych zmaganiach. Emisja pierwszego odcinka już 5 marca o godz. 22:20. Premiery w każdą środę o godz. 22:20.

Kolejną wiosenną produkcją TVN Turbo jest program: „Będzie Pan zadowolony!”. To format z gatunku reality-show, który poruszy kolejny gorący motoryzacyjny temat, którym jest  uczciwość mechaników! Dzięki ukrytym kamerom widzowie będą mogli zobaczyć co tak naprawdę dzieje się z ich autami, gdy pozostawiają je w warsztatach samochodowych. Już 5 marca zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu. Premiery w każdą środę o godz. 22:55, zaraz po programie „Emil łowca fotoradarów”.

Wiosną na antenie TVN Turbo pojawi się także kultowy cykl rankingów, tym razem w motoryzacyjnej odsłonie: „69 co nas wkurza na drodze”. Goście programu zaprezentują osobistą listę swoich codziennych drogowych utrapień. Opowiedzą ile prawdy jest w popularnych stereotypach na temat polskich kierowców. Ponadto skomentują materiały filmowe przedstawiające sytuacje drogowe, które mogą się nam przytrafić każdego dnia.

TVN Turbo planuje także kontynuacje swoich  hitów programowych. Na antenie ponownie pojawią się m.in: „Zakup kontrolowany”, „Nowy Gadżet”, „Samochód Marzeń: Kup i zrób”, czy też „Polak Potrafi”.

TVN Turbo to jedyna stacja skierowana do mężczyzn o tak dużym udziale autorskich produkcji. W styczniu stacja osiągnęła udział na poziomie 1,3% w grupie mężczyzn z miast 50 tys.+, z wysokimi dochodami.

Źródło: NAM, SHR%, 1.12.2013 – 31.01.2014, m 16-49 c50k 3500+