NAT GEO WILD - WIOSNA TO WYJĄTKOWE SPOTKANIA Z NAJGROŹNIEJSZYMI ZWIERZĘTAMI ŚWIATA

TYDZIEŃ Z NAJGROŹNIEJSZYMI ZWIERZĘTAMIpremierowe emisje od 1 do 7 maja o 18:00

 

W maju na antenie Nat Geo Wild królować będą niebezpieczne zwierzęta. W tygodniu z „Najgroźniejszymi zwierzętami” stacja wyemituje zapierające dech w piersiach dokumenty, ukazujące życie drapieżników. Widzowie poznają z pozoru niewinnych „Małych zabójców" (emisja 5 maja o 18:00), których spryt i umiejętności skradania się, doprowadziły do tego, że opanowały one wszystkie zakątki globu. W programie „Odwieczni rywale – hipopotam kontra lew” widzowie przyjrzą się starciu dwóch odwiecznych przeciwników (emisja 1 maja o 18:00), a w dokumencie „Blitzkrieg w wydaniu rekina“ (emisja 2 – 4 maja o 18:00), staną oko w oko z potężnym i przerażającym wodnym drapieżnikiem.

DZIKA PRZYRODA EUROPY – premierowe emisje w niedziele, od 8 maja o 18:00

 

Nat Geo Wild przedstawi również w maju serię „Dzika przyroda Europy", która odkryje przed widzami bogactwo fauny i flory Starego Kontynentu. Mimo, że Europa jest drugim najmniejszym kontynentem świata, to jest niezwykle różnorodna. Temperatury tu wahają się od +40 stopni do –40. To miejsce, w którym spotkać można niezwykłe, niewystępujące nigdzie indziej gatunki, jak na przykład jedynego na świecie pająka, który żyje pod wodą. W programie znajdzie się również polski akcent - wśród miejsc, które odwiedzi kamera Nat Geo Wild, pojawią się przepiękne, polskie Karpaty.

POLOWANIE NA WODNE POTWORY – premierowe emisje w poniedziałki, od 9 maja o 18:00

Tej wiosny, Zeb Hogan - biolog specjalizujący się w ichtiologii - wyruszy w podróż dookoła świata w poszukiwaniu największych wodnych potworów. W nowym sezonie Zeb podąży śladami ryby wampira, a także suma jedzącego gołębie. Podczas swojej podróży odwiedzi m.in. USA, Zachodnią Europę i dżungle Południowej Afryki. Jego wiedza, wraz z informacjami od lokalnych rybaków i naukowców, pozwoli mu oddzielić prawdę od fikcji i pokazać prawdziwe oblicze wodnych potworów.

Fascynujące historie oraz zapierające dech w piersiach ujęcia filmowe sprawiają, że Nat Geo Wild przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy widzów. Są nimi: rodziny z dziećmi (AFF = 162, A 20-54 with kids 0-14), dojrzali mężczyźni (AFF = 194, M 35-54), a także mężczyźni z ponadprzeciętnymi zarobkami pow. 3500 zł (AFF = 205, M 35-54 3500+).

Dane: NAM, Q1 2016, AFF vs. A 16-49, Adex