WIOSENNE NOWOŚCI W TVN STYLE

Zróżnicowana oferta programowa stacji TVN Style to formaty pełne emocji, inspiracji i porad, formaty rozbudzające pasje i pozwalające na szerokie dotarcie do widzów poszukujących treści skierowanych do kobiet. Kanał TVN Style to serce segmentu lifestyle z portfolio Grupy TVN Warner Bros. Discovery, który jest zawsze blisko widzów.

Na tle kanałów lifestylowych TVN Style niezmiennie pozostaje na pozycji lidera osiągając najwyższe parametry mediowe (0,81% SHR%, 0,14% AMR% oraz 22% COV%). Ponadto jesienna ramówka wygenerowała bardzo dobre wyniki w atrakcyjnych dla reklamodawców kobiecych grupach docelowych, zarówno jeśli chodzi o średnią minutową oglądalność programów (ATS) oraz stopień dopasowania (Ix AFF). W grupie W 35-54 c50+ top management, ATS = 43 min, AFF = 149, wśród kobiet z dochodami (W 25-54 inc3500+), ATS = 39 min, AFF = 149, wśród kobiet z miast (W 25-64 c50+) ATS = 38 min, AFF = 194, zaś w grupie W 20-49 c50+, ATS = 38 min, AFF = 171.

W wiosennej ramówce TVN Style pojawi się kilka nowości programowych, wśród nich m.in.:

CODZIENNY LIFESTYLE

Codzienny program informacyjny, pozbawiony polityki i trudnych, ciężkich tematów. Rozrywkowy, lifestylowy, pełen pozytywnych treści.

Program kierowany do kobiet, w którym nie zabraknie ciekawych informacji o kraju i o świecie, interesujących inicjatyw, praktycznych porad z dziedziny zdrowia, rodzicielstwa, mody, psychologii, kuchni oraz newsów ze świata show biznesu i kultury.

Emisja: od 3 kwietnia

SĄSIEDZI KONTRA SĄSIEDZI

Przyszedł czas, żeby zamienić sąsiedzkie “zajrzyj na kawkę” w zaciętą rywalizację. Do pojedynku  staną sąsiadujące ze sobą rodziny. Kto zorganizuje lepszą imprezę - Kowalscy czy Nowakowie? Ocenią to inni sąsiedzi, którzy zostaną zaproszeni w charakterze wymagającego jury.

Zaproszeni oceniać będą nie tylko smak potraw, ale też sposób podania, przygotowanie domu na przyjście gości oraz panujący nastrój.

Nagroda dla zwycięzców to jednocześnie kara dla przegranych – ci, którym dopisze szczęście będą mogli wydać dowolne (legalne i w miarę przyzwoite) polecenie swoim sąsiadom! Zagracona piwnica latami nie była sprzątana? Przydałby się wieczór we dwoje bez waszych wrzeszczących i absorbujących dzieciaków? Chcielibyście, żeby ktoś przez miesiąc wynosił Wasze śmieci?

Emisja: od kwietnia

Nie zabraknie także nowych serii znanych i lubianych programów, wśród nich m. in. Salon Sukien Ślubnych: Polska. W nowych odcinkach odwiedzimy salony sukien ślubnych w różnych zakątkach Polski. Różne regiony, upodobania, tradycje, a do tego największe wyzwanie - połączenie aktualnie panujących trendów, z marzeniami uczestniczek programu i oczekiwaniami ich rodzin. Na szczęście Piotr Sałata, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z kobietami, doskonale potrafi połączyć wyobrażenia z rzeczywistością i wybrać suknię, która będzie spełnieniem marzeń przyszłej panny młodej.

W nowej serii Jestem z Polski zapraszamy Was w dalszą podróż dookoła świata. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym odcinku poznamy inspirujące historie bohaterek oraz zobaczymy jak wygląda ich codzienne życie. Gdzie tym razem zaprowadzą nas ścieżki przetarte przez Polki? Premierowe odcinki ubiegłej serii uzyskały bardzo dobre wyniki oglądalności, SHR%=1,29% oraz AFF=162 (W20-49c50k+)

Źródło: NAM, H2 2022, AMR%, SHR%, W 20-49 c50K+; COV A4+, 09-11.2022, ATS, AFF vs A 20-54. Jestem z Polski - 02.09-28.10.2022, SHR%, AFF W20-49 C50K+, PREMIERY.