Violetta przyjeżdża do Polski! 3. sezon serialu z udziałem młodej gwiazdy ponownie zaskakuje

Ulubieńcy fanów z całego świata powrócili w wielkim stylu. Premiery 3. sezonu serialu „Violetta” są emitowane na antenie Disney Channel od 10 listopada. To niecały miesiąc, a nowe odcinki zgromadziły przed telewizorami ponad 1,1 milion widzów! SHR% listopadowych odcinków w grupie dziewczynek pomiędzy 7 a 15 rokiem życia wyniósł 23%! Premierowe odcinki 3. sezonu „Violetty” zajmują niezmiennie pierwszą pozycję w paśmie programowym wśród kanałów dziecięcych. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii.

„Violetta” okazała się wielkim sukcesem w wielu kategoriach produktowych, obejmujących modę, akcesoria do domu, artykuły papiernicze, kosmetyki, zabawki, elektronikę, książki i czasopisma. Ścieżka dźwiękowa serialu wielokrotnie pokryła się platyną, sprzedając się na całym świecie w nakładzie ponad dwóch milionów kopii. „Violetta” ma ponad 350 milionów odsłon na portalu YouTube, a we Włoszech, Hiszpanii i Francji przebija Justina Biebera w ilości wyszukiwanych fraz.

Z uwagi na niebywałą popularność oraz wyjątkowy sukces europejskiej trasy koncertowej „Violetta In Concert” (2013/2014 r.), The Walt Disney Company ogłasza, że europejska trasa koncertowa „Violetta Live” 2015, zawita 29 marca 2015 r. do Łodzi!

Od grudnia na antenie kanału pojawi się również wiele nowości. „Mój kumpel duch”, to jedna z nich. Serial opowie historię tajemniczego ducha grasującego po berlińskim domu, który odkryje dawne i nigdy niewyjaśnione zbrodnie oraz zagadki czekające na rozwiązanie od stu lat.

W okresie Świąt Bożego Narodzenia pojawi się również mnóstwo propozycji filmowych dla całej rodziny. Między 24 a 31 grudnia zobaczymy m.in. takie pozycje, jak „Tygrys i Przyjaciele”, „102 Dalmatyńczyki”, „Randka z gwiazdą”, „Zakochany Kundel”, „Tatastrofa” i „Wall-E”.

W listopadzie w TOP 5 emisji programów ponownie znalazły się filmy fabularne: „Powrót Czarodziejów: Alex kontra Alex” oraz „Powodzenia Charlie: Szerokiej drogi”. Wśród seriali największą popularnością cieszyła się „Violetta” z AMR na poziomie 83 824, następnie „Wodogrzmoty Małe” i „Lato w Mieście”.

Disney Channel – przyjaźń, zabawa, marzenia.

NAM: SHR%, 11.2014, w 7-15, daypart: 16:00 – 17:00, serial Violetta; AMR, 11.2014, all 4+