UWIELBIANE ANIMACJE W DISNEY JUNIOR

Disney Junior to kanał uwielbiany przez najmłodszych widzów (AFF = 151 A4-7), zawdzięczający swoją popularność wysokiej jakości animacjom, przyjaznym dzieciom. W zbliżającym się okresie, stacja niezmiennie oferuje odcinki, uwielbianych seriali:

VAMPIRINA

Serial opowiada o uroczej, wampirzej dziewczynce, która musi zmierzyć się z wyzwaniami bycia „tą nową w mieście”. Jej rodzina przeprowadza się bowiem z Transylwanii do Pensylwanii, by otworzyć „straszny” hotel dla upiorów i goblinów. Vampirina szukając przyjaciół zrozumie, że chociaż łatwiej jest wmieszać się w tłum rówieśników, to jednak warto podkreślać swoją wyjątkowość. Serial w pierwszych miesiącach tego roku osiągnął udział na poziomie 3,68% w grupie widzów A4-7.

BINGO I ROLLY W AKCJI

„Bingo i Rolly w akcji” to animacja popularna wśród najmłodszych (SHR% = 4,98% A4-7) skupia się na opowieści o perypetiach dwóch braci szczeniaków rasy mops – Bingo i Rolly'ego, którzy codziennie za każdym razem, gdy ich właściciel Bob wychodzi z domu, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód

Kanał Disney Junior może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w swojej grupie docelowej widzów. W pierwszym kwartale roku 2020, stacja osiągnęła udział na poziomie 3,6% wśród dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

Dane: NAM, Q1 2020, 06:00-20:59, SHR%, AFF vs A4-12, DayParts, Programmes