DISNEY JUNIOR – KANAŁ UWIELBIANY PRZEZ NAJMŁODSZYCH

Disney Junior to kanał przyciągający najmłodszych widzów (AFF = 129 A4-7) i niezmiennie osiągający bardzo dobre wyniki w swojej grupie docelowej – SHR = 2,8% wśród dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

W czerwcu kanał proponuje widzom serial o perypetiach trójki dzieciaków wiodących na pozór zwyczajne życie. Tytułowi „Pidżamersi” po zapadnięciu zmroku aktywują swoje zaczarowane bransoletki, zmieniając się w superbohaterów. Rozwiązują tajemnicze zagadki, walczą z przestępcami oraz przeżywają niesamowite przygody, z których zawsze wyciągają wartościowe wnioski.

Oprócz tego w Disney Junior mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć uwielbianą przez nich animację „Blue” (AFF = 140 A4-7), która skierowana jest do najmłodszych widzów i przedstawia niezwykłe przygody Blue, sześcioletniej suczki rasy Blue Heeler. Tytułowa bohaterka uwielbia, gdy każdy dzień przepełniony jest niezwykłymi wydarzeniami. Jej kreatywne pomysły na zabawę rozwijają wyobraźnię, a także wzmacniają odporność fizyczną i emocjonalną.

Dane: NAM, V 2020, 6:00-20:59, ADH%, SHR%, DayParts, AFF vs. A4-12, Programmes