TVN Style w wakacje nie zwalnia tempa!

TVN Style nawet w wakacje nie zwalnia tempa i zapewnia swoim widzom wiele atrakcji. W lipcu i sierpniu na antenie stacji będzie można zobaczyć kilkanaście nowych programów. Seria dokumentalna „Tajemnice korporacji”, reality show: „Słońce, woda i podejrzliwi rodzice”, „Młodzi doktorzy” oraz liczne dokumenty: „Chiny według Goka”, „Nastoletni zabójcy”, „Kochanki gwiazd Hollywood”. To tylko część naszych propozycji na lato.

Pierwsze wakacje bez rodziców to dla nastolatków niepowtarzalna okazja do szalonych wybryków. Niektórzy opiekunowie są bardzo ciekawi, jak radzą sobie ich pociechy podczas zagranicznych wyjazdów.  W reality show „Słońce, woda i podejrzliwi rodzice” mogą śledzić wyskoki swoich podopiecznych dzięki ukrytym kamerom. Czy rodzice rzeczywiście mają powody do zmartwień? Przekonaj się już 1 lipca o godz. 23.15

7 lipca o godz. 17.00  TVN Style wyemituje pierwszy odcinek poruszającej serii „Noworodki – walka o życie”. Poród nie zawsze przebiega poprawnie i niestety nie wszystkie dzieci rodzą się zdrowe i pełne sił. W programie poznamy historie maluchów, które przyszły na świat na oddziale intensywnej terapii noworodków. Widzowie muszą przygotować się na niezwykłe przeżycia i wzruszenia. Wiele emocji wywoła także kolejna nowość. „Nastolatki na krawędzi” (premiera: 11 lipca, godz. 21.00) to wstrząsający program o młodych ludziach, którzy pogubili się i nie radzą sobie z własnym życiem. Josh Shipp, doświadczony trener i coach jest dla ich rodziców ostatnią deską ratunku. Czy uda mu się sprowadzić na właściwe tory, nieletnich narkomanów, alkoholików i złodziejaszków? Tego samego dnia na antenie kanału zadebiutuje jedna z najbardziej kontrowersyjnych serii dokumentalnych ostatnich lat. „Tajemnice korporacji” zdradzające nieuczciwe praktyki największych koncernów na świecie, wywołały już skandal we Francji. Teraz czas na Polskę! Pierwszy odcinek już 11 lipca o godz. 22.30.

TVN Style przygotowała także coś dla fanów „Lekarzy” i „Ostrego dyżuru”. Seria „Młodzi lekarze” śledzi zawodowe perypetie szóstki początkujących doktorów, którzy odbywają swój pierwszy staż w szpitalu. Na początku sierpnia każdego roku, w brytyjskich placówkach medycznych następuje zmiana personelu. Doświadczeni lekarze udają się na urlopy, a ponad 7000 świeżo upieczonych medyków dostaje szansę, żeby spróbować swoich sił w zawodzie. Ciekawe przypadki medyczne, morza wylanych łez, liczne frustracje oraz rodzące się przyjaźnie i romanse. To wszystko już od 19 lipca o godz. 22.30.

Wakacje w TVN Style to także nowe filmy dokumentalne. Gok Wan opowiadający o swoim rodzinnym kraju („Chiny według Goka”, premiera: 4 lipca), „Kochanki gwiazd Hollywood” (premiera: 12 lipca) zdradzające sekrety świata filmowego oraz wstrząsające historie „Nastoletnich zabójców” (premiera: 2 sierpnia), to tylko część niezwykłych dokumentów, które zostaną zaprezentowane na antenie TVN Style.