Czerwiec miesiącem rekordowych wyników TVN Style

Początek czerwca przyniósł TVN Style rekordowe udziały, bo aż 1,7% wśród kobiet w wieku 16:49 z miast powyżej 50 tys. mieszkańców. Co oznacza przewagę 0,7 p.p. nad TLC – drugim najbardziej popularnym kanałem kobiecym w Polsce.

Niewątpliwie do sukcesu stacji przyczynił się odcinek specjalny hitu ramówkowego ostatnich sezonów „Sekrety Chirurgii”. 10 czerwca antena TVN Style wyemitowała premierowo kulisy wizyty Krystyny Mazurównej w klinice dr. Szczyta. Okazało się, że poczuła się tam jak w domu: „…Jestem o krok od przychodzenia tutaj codziennie…" – widzowie TVN Style również ją ciepło powitali – prawie 80 000 widzek miało okazję zobaczyć  pierwszą emisję formatu 10 czerwca.

Tancerka była gościem specjalnym drugiej edycji „Sekretów chirurgii”. W jednym z odcinków oddała się w ręce dr. Szczyta i poprawiła opadające kąciki ust. Okazuje się, że to nie koniec jej przygody z chirurgią plastyczną. W specjalnym wydaniu „Sekretów chirurgii” ujawnimy, jakie dalsze operacje i zabiegi rozważa nasza bohaterka.

W programie dowiadujemy się również ile lat miał najmłodszy kochanek tancerki oraz czy to prawda, że sam Jean-Paul Belmondo chciał ją poderwać. Przyjaciele Krystyny Mazurówny zdradzą widzom, jaka jest prywatnie oraz skąd czerpie tyle pozytywnej energii.

Tancerka, dziennikarka, pisarka, bizneswoman  po raz kolejny udowodni, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Wkracza do kliniki dr. Szczyta tanecznym krokiem, kokietując wszystkich, „tak na wszelki wypadek”.  Krystyna Mazurówna od lat otwarcie przyznaje, że uwielbia prowokować i wstrząsać opinią publiczną. Tak było i tym razem. Szczegóły w wyjątkowym odcinku „Sekretów chirurgii”, w którym pokazujemy nieemitowane dotąd materiały z pobytu Krystyny Mazurówny w klinice dr. Szczyta.

Dane: NAM, SHR%, RCH 1-10 VI 2013, TG W16:49 c50 tys. +