TVN STYLE – ŚWIETNE WYNIKI KANAŁU PO PIERWSZYM PÓŁROCZU 2017 ORAZ WIELE NOWOŚCI W JESIENNEJ RAMÓWCE STACJI!

Pierwszą połowę roku TVN Style zakończyło bardzo dobrymi wynikami! Stacja zwiększyła udział w rynku o 10% w stosunku do roku 2016. Tym samym kanał cały czas utrzymuje pozycję lidera w grupie stacji kobiecych, a udział na poziomie 1,44% sprawia, że znacząco wyprzedza główną konkurencję.

NAM: 01.01-21.06.2016 vs. 01.01-21.06.2017, SHR%, W 16-49 c50k+.

Świetne wyniki stacja zawdzięcza znanym i lubianym programom, które przyciągają przed telewizory rzesze fanek. Wśród TOP pozycji wyróżnić należy kultowy program Dorota Was urządzi, którego wiosenna seria osiągnęła bardzo dobre wyniki. Program radzi sobie świetnie zarówno w grupie W16-49 c50+ gdzie SHR= 3,82% jak i w pozostałych, pożądanych przez reklamodawców grupach, kobiecej z wyższymi dochodami (W16-49 3500+) SHR= 4,71% oraz w grupie kobiecej z wykształceniem średnim i wyższym (W16-49, edu sec& high) SHR= 5,22%.

Sablewskiej sposób na modę to kolejny z programów, który w serii wiosennej zaskarbił sobie sympatię widzów. Udział jaki wygenerował w grupie W16-49 c50+ to 3,15%, w grupie W16-49 edu sec& high SHR= 3,49% oraz 3,71% w grupie W16-49 3500+.

W jesiennej ramówce nie zabraknie wymienionych wyżej programów oraz innych kultowych pozycji, które od lat goszczą na antenie TVN Style. Poza stałymi elementami ramówki stacja szykuje również szereg nowości, w tym audycje, które powstają we współpracy z klientami. Taka niestandardowa współpraca „powołuje do życia” wysokiej jakości programy, zaspokajające potrzeby zarówno reklamodawców jak i widzów. Jesienią zobaczymy między innymi Mistrzowskie cięcie, format który jest przykładem tego typu działania.

Mistrzowskie cięcie to program jakiego jeszcze nie było. Do tej pory na antenach stacji telewizyjnych widzowie mieli okazję obserwować wybory najlepszego kucharza, tancerza czy modela. Przyszła pora na najbardziej uzdolnionego fryzjera. Jury nie będzie miało łatwego zadania. Do programu zgłosili nie tylko amatorzy, ale także specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Na początek jurorzy wybiorą dziesięciu kandydatów, którzy z zacięciem będą rywalizować nie tylko o tytuł polskiego Mistrza Fryzjerstwa, ale także o roczny kurs szkoleniowy w Akademii Maniewski oraz wyjazd na ekskluzywne szkolenie do Mediolanu. Bohaterowie programu będą zmagać się z licznymi fryzjerskimi wyzwaniami. Kolejne zadania konkursowe pokażą im, że techniczne umiejętności nie zawsze stanowią klucz do sukcesu. Fryzjerzy skonfrontują się ze swoimi największymi słabościami i sięgającymi zenitu emocjami. Ci którzy nie poradzą sobie z kolejnymi etapami rywalizacji będą musieli opuścić program. Na szczęście jest też ktoś, kto dopinguje i wspiera uczestników programu na każdym kroku rywalizacji. Prowadząca, Gabi Drzewiecka jak nikt potrafi zagrzewać do walki i ocierać łzy w kryzysowych sytuacjach. W finale „Mistrzowskiego cięcia” zobaczymy trzech najlepszych kandydatów. Który z nich  zostanie polskim Mistrzem Fryzjerstwa? Odpowiedź już jesienią w TVN Style.

Drugą z propozycji jest Pani Gadżet 2.0. Nowość programowa, która obok regularnej serii programu Pani Gadżet, zagości na antenie stacji już jesienią.

Pani Gadżet to jeden z najbardziej lubianych programów TVN Style. Widzowie uwielbiają Annę Nowak – Ibisz, która z wielką pasją prezentuje i testuje przeróżne gadżety. Teraz na prowadzącą czekają kolejne wyzwania. Nie tylko pokaże najciekawsze przedmioty sezonu, ale także weźmie udział w ich tworzeniu.

TVN Style postanowiła wyjść naprzeciw fanom Pani Gadżet i zrealizować z nią nowy program o podobnej tematyce. Anna Nowak – Ibisz wybierze się w podróż po fabrykach i mniejszych manufakturach, w których wytwarza się nietuzinkowe przedmioty. Podejrzy ich cykl produkcyjny. Porozmawia z najlepszymi specjalistami i zdradzi kilka technicznych sekretów. Czy nowa misja spodoba jej się na tyle, że sama zechce stworzyć coś wyjątkowego?

To nie wszystko! Prowadząca nigdy nie idzie na łatwiznę. Przetrząsa tysiące sklepów, żeby znaleźć coś wyjątkowego, co warto pokazać widzom. Tym razem będą mogli towarzyszyć jej w poszukiwaniach. Sklepy z designem, pchle targi. Anna Nowak – Ibisz dobrze wie, co jest nie tylko ładne, ale także funkcjonalne.

Kolejną z propozycji jest Pojedynek na modę, program który podpowie paniom jak się ubierać, gdzie kupować i w jaki sposób łączyć ze sobą ubrania. Zaprezentuje różne patenty i porady modowe, a także zaoferuje masę stylowych wskazówek. Program posiada duży potencjał komercyjny, dlatego też stacja zaprasza do rozmów wszystkich chętnych, zainteresowanych współpracą.

W programie zobaczymy, dwie podobne do siebie bohaterki, które marzą o metamorfozie oraz dwa rywalizujące ze sobą zespoły stylistów. Jeden z nich zajmie się uczestniczką mając do dyspozycji spory budżet. Drugi przygotuje stylizację kolejnej bohaterki, za dużo mniejsze pieniądze. Kto wygra? Czyja metamorfoza będzie bardziej spektakularna? Czy drogo zawsze znaczy stylowo?

W sklepach można znaleźć tysiące ubrań i dodatków. Kolekcje odzieżowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, podobnie jak trendy w makijażu i fryzjerstwie. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Najlepiej wiedzą to zespoły stylistów, rywalizujące ze sobą w programie Pojedynek na modę. W skład każdego z nich wchodzą: osoba dobierająca ubrania, fryzjer i makijażysta. W poszczególnych odcinkach ekspertów czeka nie lada wyzwanie. W ciągu zaledwie kilku godzin będą musieli przygotować niezwykłą metamorfozę jednej z bohaterek. O tym, jaką sumę zespoły będą miały do dyspozycji, zadecyduje losowanie. Rywalizacja przebiegnie pod czujnym okiem dwóch prowadzących. Wygrają ci, którzy wykażą się większą kreatywnością i umiejętnością pracy pod presją czasu.

NAM: 01.04 -18.06.2017, 05.03-27.05.2017 odcinki premierowe, W 16-49 c50k+, W16-49 3500+, W16-49, edu sec& high, SHR% .