TVN STYLE – JESIENIĄ ZNÓW WYPRZEDZI TRENDY!

Stacja TVN Style utrzymuje się na pozycji lidera wśród kobiecych kanałów z bardzo dobrymi wynikami w grupie docelowej (kobiety 16-49 z miast) z udziałem na poziomie 1,5%. Kanał znacząco wyprzedził swoją konkurencję, w tym m.in. Polsat Cafe, który odnotował SHR% na poziomie 0,4%. Tak dobre wyniki stacji mają swoje odzwierciedlenie w doskonale dobranych pozycjach programowych – znanych i lubianych polskich kontynuacjach oraz jesiennych nowościach!

Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50+, 06:00-23:59, H1.2017

Największą siłą TVN Style są polskie produkcje. Jesienią, oprócz wielu nowości, na antenę powrócą znane i lubiane programy. Od początku września widzowie TVN Style mogą oglądać swoje ulubione pozycje programowe, a wśród nich m.in. „I nie opuszczę Cię, aż do ślubu”, „Pani Gadżet”, czy „Sablewskiej sposób na modę”.

Na antenie zagoszczą również nowości, m.in. „Pani Gadżet 2.0” z Anną Nowak-Ibisz, „Gwiazdy od kuchni” z Kasią Bosacką, „Pojedynek na modę”, który poprowadzi Anna Lucińska, czy „Mistrzowskie cięcie”.

„Pani Gadżet" to jeden z najbardziej lubianych programów TVN Style. Widzowie uwielbiają Annę Nowak-Ibisz, która z wielką pasją prezentuje i testuje przeróżne gadżety. Teraz na prowadzącą czekają kolejne wyzwania. W nowym programie „Pani Gadżet 2.0” Anna Nowak-Ibisz wybierze się w podróż po fabrykach i mniejszych manufakturach, w których wytwarza się nietuzinkowe przedmioty. Podejrzy ich cykl produkcyjny. Porozmawia z najlepszymi specjalistami i zdradzi kilka technicznych sekretów. Czy nowa misja spodoba się jej na tyle, że sama zechce stworzyć coś wyjątkowego?

Premiera: niedziela, 3 września, godz. 20:15

Kto gotuje w domu Anny Kalczyńskiej? Jak Piotr Najsztub przyrządza swoją popisową potrawę? Czy Ewa Drzyzga ma własne kulinarne patenty? Prowadząca Katarzyna Bosacka zaprosi do swojego programu plejadę gwiazd i pokaże, jak wygląda ich życie... od kuchni. „Gwiazdy od kuchni” to niesamowita okazja, by poznać sławnych ludzi z innej, bardziej domowej strony. Smaczki ze swojego życia zdradzą Katarzynie Bosackiej m.in. Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Piotr Najsztub i Andrzej Sołtysik.

Premiera: wtorek, 5 września, godz. 21:10

W programie „Pojedynek na modę” widzowie poznają dwie podobne do siebie bohaterki, które marzą o metamorfozie. Dwa rywalizujące ze sobą zespoły stylistów. Jeden z nich zajmie się uczestniczką, mając do dyspozycji spory budżet. Drugi przygotuje stylizację kolejnej bohaterki za dużo mniejsze pieniądze. Kto wygra? Czyja metamorfoza będzie bardziej efektowna? Czy drogo zawsze znaczy stylowo?

Premiera: wtorek, 5 września, godz. 22:25

Bohaterowie programu  „Mistrzowskie cięcie” będą zmagać się z licznymi fryzjerskimi wyzwaniami. W różnych zadaniach konkursowych zobaczą, że techniczne umiejętności nie zawsze stanowią klucz do sukcesu. Fryzjerów jest wielu, ale polski Mistrz Fryzjerstwa może być tylko jeden! Spośród tysięcy kandydatów wybierze go znane i szanowane jury – Maciej Maniewski, Alicja Napiórkowska i Michał Piróg. W drodze do finału bohaterów programu będzie wspierała prowadząca Gabi Drzewiecka.

Premiera: sobota, 9 września, godz. 15:00