TVN STYLE – PREMIEROWE ODCINKI PROGRAMU WAKACJE Z TEŚCIOWĄ 2

TVN Style to kanał dla kobiet, w którym dostają to, czego najbardziej potrzebują: niebanalną rozrywkę, emocjonujące historie oraz inspirujących bohaterów. Stacja stawia na własne, oryginalne produkcje, odpowiadające błyskawicznie na zmieniające się potrzeby widzów.

W zestawieniu kanałów lifestylowych TVN Style niezmiennie pozostaje na pozycji lidera. W październiku stacja wygenerowała SHR = 0,81%, AMR = 0,14% oraz AFF = 248 w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie kobiet z miast w wieku 20-54.

Bogata oferta rodzimych produkcji to wielki atut TVN Style i to, co wyróżnia kanał spośród innych stacji. Wśród nich jest m.in. ciepło przyjęty przez widzów 2 sezon programu Wakacje z teściową. Pierwszy odcinek wygenerował udział na poziomie 0,90% SHR, zaś średnia z trzech wyemitowanych odcinków premierowych wyniosła 0,64% SHR.

W drugim sezonie „Wakacji z teściową” nasze trzyosobowe ekipy odwiedzą trzy popularne wśród Polaków wakacyjne destynacje: gościnną Albanię, kolorową Turcję oraz egzotyczną Tajlandię. Nie będą to jednak komfortowe wakacje all inclusive. Nasi bohaterowie będą podróżowali na własną rękę, lokalnymi środkami transportu. Odwiedzą zarówno miejsca turystyczne, jak i lokalne perełki znane tylko tubylcom. Czasem już wspólne wakacje z partnerem lub partnerką potrafią być wyzwaniem. A kiedy na trzeciego wpada teściowa… czy da się to przeżyć i nie zwariować?

Nie zabraknie ekscytujących przygód i przezabawnych sytuacji, ale też napięć, rywalizacji, a nawet konfliktów. Pojawi się też przestrzeń dla ważnych rozmów na życiowe tematy. To rozmowy często trudne, a przecież tak bardzo potrzebne.

Emisja: niedziela, godz. 15.30

Dane: NAM, SHR%, AFF, W20-54 c50k+, 10.2023.