Świętuj z nami
Dzień Zabawy Nickelodeon!
Już w sobotę 27. sierpnia!

Dzień Zabawy to szczególny dzień, w którym fani i sympatycy bohaterów znanych z seriali Nickelodeon spędzają razem czas na… zabawie! 

Na terenie warszawskiej Skry, będą na Was czekać specjalni goście: Spongebob, Patryk Rozgwiazda, Marshall i ich przyjaciele. Nie zabraknie również mnóstwa atrakcji: strefy, w której gospodarzami będą znani influencerzy, m.in. Dominika Wyrzykowska i Daniel Borzewski, ścianki do wspinaczki, wozu strażackiego, czy najprawdziwszego bungee. W licznych strefach Nicka oraz naszych partnerów będziemy razem: tańczyć, sadzić rośliny antysmogowe, malować doniczki, robić makijaże, ujeżdżać byka na rodeo, zjeżdżać na giga-zjeżdżalni, wspólnie gotować, robić zwariowane zdjęcia i wiele, wiele innych!

Czekamy na Was 27. sierpnia, od godz. 11:00 przy ul. Wawelskiej 5! Wstęp wolny! Więcej informacji na: https://dzienzabawy.nick.com.pl/

Ty i Twoja marka jesteście zainteresowani uczestnictwem w Dniu Zabawy 2023? Zapraszamy do kontaktu aby porozmawiać o szczegółach przyszłorocznego wydarzenia!