ŚWIĘTA NA OKRĄGŁO W DISNEY CHANNEL

Z okazji zbliżających się świąt, kanał Disney Channel przygotował wyjątkowe tematyczne produkcje. Nie zabraknie gwiazdkowych odcinków najchętniej oglądanych animacji Disneya. Na widzów czeka też premiera filmu „Święta na okrągło”. Natomiast dla miłośników „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” przygotowano cały 4. sezon przygód ich ulubionych postaci.

RAVEN NA CHACIE

Oczekiwanie na święta umilą odcinki „Raven na chacie”. W weekendy warto wstać wcześniej, aby śledzić przygody bohaterów serialu.

EMISJA: 4-19 GRUDNIA, WEEKENDY, GODZ. 9:00

ŚWIĄTECZNE ODCINKI

W świąteczny nastrój wprawią widzów specjalne odcinki najpopularniejszych seriali Disney Channel. Produkcje te mogą się pochwalić wysokim udziałem w grupie dziewczynek w wieku 7-12 lat: „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” (SHR% = 6,5%), „Raven na chacie” (SHR% = 2,6%), „Rodzinka od środka” (SHR% = 1,8%), „Jessie”, „Obóz Kikiwaka” oraz „Greenowie w wielkim mieście”.

EMISJA: 20-24 GRUDNIA, GODZ. 10:00

ŚWIĘTA NA OKRĄGŁO

Premiera gwiazdkowej produkcji Disney Channel. „Christmas Again” opowiada o Rowenie „Ro”, temperamentnej 11-latce. Rowena chciałaby, aby tegoroczne święta przebiegały tak, jak przed rozwodem jej rodziców i pojawieniem się nowej dziewczyny ojca. Dziewczynka wyznaje Mikołajowi w centrum handlowym, o czym marzy, jednak jej życzenie nie do końca się spełnia – Rowena zostaje uwięziona w pętli czasu i wciąż przeżywa ten sam dzień. To doświadczenie ma na celu nauczyć ją miłości do swojej nowej rodziny i pomóc jej poznać prawdziwe znaczenie świąt.

EMISJA: 24 GRUDNIA, GODZ. 12:45

MIRACULOUS: BIEDRONKA I CZARNY KOT

Nie zabraknie też „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. 13 odcinków 4. sezonu przygód tych postaci umili świąteczny czas. Serial cieszy się sporą popularnością wśród dziewczynek w wieku 7-12 lat (SHR% = 6,5%).

EMISJA: 25-26 GRUDNIA, GODZ. 12:40

Dane: NAM, 10-11.2021, SHR% W7-12, Programmes