GRUDZIEŃ W DISNEY XD

DISNEY XD to mieszanka pełnych przygód i humoru seriali animowanych oraz fabularnych skierowanych do chłopców w wieku 7-12 lat. Kanał jest dobrze dopasowany do tej części widowni, co pokazuje wysoki wskaźnik AFF = 136.

ULICA 101 DALMATYŃCZYKÓW

Odliczanie do świąt umilą widzom zabawne przygody rodzeństwa Dolly i Dylana. Animacja zachęca do odnalezienia własnego miejsca w największej, najbardziej bałaganiarskiej i najbardziej futrzastej rodzinie w historii.

EMISJA: OD 6 GRUDNIA, PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, GODZ. 16:30

ŚWIĄTECZNE ODCINKI

Disney XD zadba o świąteczną atmosferę widzów i już od 20 grudnia będzie emitować specjalne odcinki najpopularniejszych seriali i animacji. Będą to między innymi: „Fineasz I Ferb”, „Greenowie w wielkim mieście”, „Kacze opowieści”, „Prawo Milo Murphy’ego”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Penn Zero – bohater na pół etatu”, „Falsyfikot”, „Hotel Transylwania”, „Dzieciak kontra Kot”, „Randy Cunningham: Nastoletni ninja” oraz „Future-Worm!”.

EMISJA: 20-26 GRUDNIA, GODZ. 14:00

WEEKENDOWE WIECZORY Z “KACZYMI OPOWIEŚCIAMI”

Od 4 grudnia w każdy weekend Disney XD zaprasza na „Kacze opowieści” - niesamowitą przygodę z Sknerusem McKwaczem i jego wnuczkami-trojaczkami, które uwielbiają figle.

EMISJA: OD 4 GRUDNIA, WEEKENDY, GODZ. 18:00

Dane: NAM, 01.01-16.11.2021, SHR%, AFF vs. A4-12, DayParts