PROGRAMY O DZIKIEJ NATURZE TYLKO NA ANTENIE NAT GEO WILD!

Kanał Nat Geo Wild prezentuje programy poświęcone dzikiej przyrodzie tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Od najbardziej odludnych pustyń po niezbadane głębie oceanów. Od parków narodowych po małe osiedla i wielkie miasta. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom zabiera widzów w podróże do świata zwierząt. Stacja przyciąga ciekawych świata, jakościowych konsumentów, czego dowodem są jej bardzo dobre wyniki – w marcu Nat Geo Wild zgromadził przed telewizorami blisko 6 mln widzów! Ponadto, porównując wyniki rok do roku stacja odnotowała w marcu wzrost na poziomie 6,1%!

W nowych propozycjach programowych widzowie poznają jeszcze bardziej egzotyczne i nieznane miejsca na świecie, a także ich mieszkańców. Nadchodzący maj na antenie Nat Geo Wild to solidna porcja wrażeń serwowanych przez jednego z najlepszych reżyserów świata – matkę naturę:

(Dane: Reach and Frequency, Total Individuals, 03.2015, SHR% A 16-49, 03.2015 vs. 03.2014)

TYDZIEŃ Z NAJGROŹNIEJSZYMI ZWIERZĘTAMI

W ramach specjalnego dedykowanego slotu programowego „Tydzień z najgroźniejszymi zwierzętami” zobaczymy m.in. niezwykłą rywalizację dwóch potężnych gatunków: „Rywale na śmierć i życie: Lew i Bawół”. Sprawdzimy do czego prowadzi „Fatalne zauroczenie” w świecie zwierząt, a także przyjrzymy się jak działa „Mafia Kobra” i „Anakonda – cichy zabójca”.

Premiera „Rywale na śmierć i życie: Lew i Bawół”: 11 maja, poniedziałek, godz. 18:00

Premiera „Anakonda – cichy zabójca”: 12 maja, wtorek, godz. 18:00

Premiera „Fatalne zauroczenie”: 13 maja, środa, godz. 18:00

Premiera „Mafia Kobra”: 14 maja, czwartek, godz. 18:00

Premiera „Zabójcza ryjówka”:  15 maja, piątek, godz. 18.00

DZIKA KOLUMBIA

„Dzika Kolumbia” kojarzy się z egzotyką, „prawem dżungli” i wszechobecnym zagrożeniem. Prawda jest taka, że mimo małego rozmiaru, jest to drugi pod względem zróżnicowania biologicznego kraj na świecie! To dom 14% wszystkich gatunków zwierząt występujących na naszej planecie. W Kolumbii spotkamy więcej gatunków ptaków i kręgowców niż gdziekolwiek indziej na Ziemi. Wszystkie musiały się przystosować do wspólnej egzystencji na stosunkowo małym terenie tworząc jedno z najbardziej niezwykłych ekosystemów na ziemi.

Premiera: 10 maja, niedziela, godz. 18:00

ZWIERZAKI W AMOKU

Podczas oglądania programu „Zwierzaki w amoku” niejednokrotnie można wstrzymać oddech z przerażenia. Wielkie ryzyko, szalone akty odwagi, wielkie pojedynki czy brutalne ataki z zaskoczenia, to tylko część repertuaru jaki prezentuje dzika natura w programie „Zwierzaki w amoku”. Oszalałe z chęci zemsty, kierowane krwawym instynktem przetrwania drapieżniki oraz sytuacje, które zupełnie odebrały im zmysły – to wszystko i jeszcze więcej tajemnic świata natury czeka na odkrycie w programie.

Premiera: 20 maja, środa, godz. 18:00