PREMIEROWE ODCINKI SOY LUNY ORAZ NOWI BOHATEROWIE WYJĄTKOWYCH ANIMACJI DISNEY CHANNEL

W lutym Disney Channel zaprasza na premierowe odcinki kultowego serialu „Soy Luna”. Pod koniec marca kanał zaprezentuje wyjątkowe pasmo „Miraculous Moments” oraz nowość „Zhu Zhu” – animowany serial o niezwykłych chomikach. Disney Channel to lider w dopasowaniu do grup dziewczynek w wieku 7-12 lat (AFF = 125) i 7-15 (AFF = 124) wśród kanałów dziecięcych na polskim rynku. W styczniu stacja przyciągnęła przed telewizory ponad 4,7 mln widzów!

Soy Luna – nowe odcinki od 13 lutego, od poniedziałku do piątku o 19:30

Uwielbiany przez dziewczynki serial „Soy Luna” powraca z nowymi odcinkami! Luna to urocza nastolatka z Meksyku, której pasją są wrotki i taniec. Po przeprowadzce do Buenos Aires, pasja Luny rozkwitła na nowo, dziewczyna zdobyła wielu przyjaciół i pierwszy raz się zakochała. W nowych odcinkach widzowie poznają ciąg dalszy szkolnych i miłosnych przygód Luny.

Poprzednie odcinki „Soy Luna” osiągnęły wysokie wyniki oglądalności wśród grup dziewczynek: SHR% = 4,71%, W 6-14; AFF = 323, W 7-15.

Miraculous Moments – emisje od 27 marca, od poniedziałku do piątku o 18:00

Seria „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” jest pełna miłosnych momentów. Jest to historia Biedronki i Czarnego Kota, czyli Marinette i Adriena, którzy za dnia chodzą do szkoły, a wieczorami zamieniają się w superbohaterów ratujących Paryż przed złymi charakterami. Od 27 marca młodzi widzowie będą mogli po raz kolejny zobaczyć odcinki, w których strzała Amora dosięgnęła głównych bohaterów.

Zhu Zhu – premierowe emisje od 23 marca, od poniedziałku do piątku o 17:30

Tej wiosny w Disney Channel pojawi się nowość – serial „Zhu Zhu”. Ośmioletnia Frankie mieszka w Anytown, razem ze swoją mamą, tatą oraz czterema gadającymi, niezwykłymi chomikami: Pipsqueak, Panem Squiggiesem, Num Numsem i Chunkiem. Pomysłowa Frankie i jej zwierzaki wyruszają na wspólne przygody, niejednokrotnie wpadając w poważne tarapaty. Na szczęście bohaterowie działając razem potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet trudnej sytuacji.

Dane: NAM, Q4 2016, 06:00-20:59, AFF vs A 4-12, DayPArts; SHR%, AFF vs A 4-12, Programmes; I 2017, COV, A4+, Reach & Frequency.