DISNEY CHANNEL - NOWE ODCINKI LUBIANYCH SERIALI - ELENY Z AVALORU, RODZINKI OD ŚRODKA ORAZ OBOZU KIKIWAKA

ELENA Z AVALORU – premierowe emisje w soboty o 17:30

Już w kwietniu fani latynoskiej księżniczki obejrzą nowe odcinki „Eleny z Avaloru”. Elena to odważna bohaterka, która ocaliła swoje królestwo przed złą czarodziejką. W nowych odcinkach, Elena przeżyje kolejne ekscytujące przygody, zademonstruje cechy prawdziwego przywódcy, wykaże się niebywałą odwagą i nauczy się panować nad magicznymi mocami, którymi włada.

Jak pokazują wyniki pierwszego sezonu, wyemitowane jesienią 2016 roku, serial cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych dziewczynek. W grupie W 4-9 lat osiągnął 9,5% SHR%. Ponadto uzyskał wysoki indeks AFF wśród tej grupy widzów (AFF = 171)*.

RODZINKA OD ŚRODKA 2. sezon – premierowe emisje w czerwcu

W czerwcu Disney Channel wyemituje kolejne odcinki „Rodzinki od środka”. Serial przedstawia życie 12-letniej Harley Diaz, dziewczynki mieszkającej wraz z rodziną w Massachusetts. Nie jest to jednak zwykła rodzina, ponieważ składa się aż z siedmiorga dzieci. Życie w tak dużej rodzinie nie należy do najłatwiejszych i najbardziej zorganizowanych, ale zapewnia niezwykłe przygody i wiele satysfakcji na co dzień.

Widzami serialu są przede wszystkim dziewczynki, które stanowią aż 73% widowni.

OBÓZ KIKIWAKA 2. sezon – premierowe emisje w czerwcu

Także w czerwcu Disney Channel zaprasza na nowe, szalone przygody na „Obozie Kikiwaka”. Emma, Ravi i Zuri Ross wyjeżdżają na obóz letni w Maine, gdzie ich rodzice poznali się, gdy byli nastolatkami. Emma i Ravi postanawiają zostać doradcami, dlatego przechodzą szkolenie u Lou oraz Xandera, który jest obiektem dziewczęcych westchnień. Właścicielka obozu, Glayds, chcąc zemścić się na swojej starej rywalce – mamie trójki bohaterek - robi wszystko, by się ich pozbyć.

„Obóz Kikiwaka” może pochwalić się wysokim dopasowaniem wśród starszych dziewczynek 7-12 lat (AFF = 161). Seria znalazła się również w top 5 najchętniej wybieranych seriali Disney Channel w 2016 r. w tej grupie widzów.

Dane: NAM, *tylko premiery 29 X – 4 XII 2016, 10:30-10:59, W 4-9 SHR%, AFF vs A 4-12; Q3 2016, 6:00-20:59, ADH%, SHR%, AFF vs A 4-12, Programmes.