PARAMOUNT CHANNEL HD Z WYSOKĄ OGLĄDALNOŚCIĄ WE WRZEŚNIU

Wrzesień był trzecim najlepszym miesiącem w historii kanału Paramount Channel, osiągając udział na poziomie 0,42%, a tym samym docierając dziennie do 419 tysięcy widzów. Największą popularnością cieszyły się tytuły, m.in. „Indiana Jones i ostatnia krucjata”, „Shrek forever”, „Les Misérables: Nędznicy”.

Wysoka oglądalność kanału wiąże się z szeroką ofertą filmową, jaką proponuje swoim widzom Paramount Channel. Jeszcze w październiku, stacja wyemituje weekendowy maraton z Samuel L. Jacksonem. Od soboty, 26 października o godz. 20:00 kryminał „Negocjator”, a o godz. 22:50 film sensacyjny „Shaft”. Z kolei w niedzielę, 27 października o godz. 22:10 na antenie pojawi się oscarowa produkcja reżyserii Quentina Tarantino „Pulp Fiction”, przedstawiająca przewrotne historie dwóch płatnych morderców Vincenta (John Travolta) i Julesa (Samuel L. Jackson), żony gangstera Mii (Uma Thurman) oraz boksera Butcha (Bruce Willis). Dla fanów dreszczyku, już 31 października stacja oferuje halloweenowy wieczór horrorów, a w tym „Straszny film” o godz. 20:00, oraz dwie części serii „Krzyk” od godz. 22:00.

Stacja przygotowała również wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Już w niedzielę, 3 listopada o godz. 20:00 relacja na żywo z ceremonii rozdania nagród MTV EMA 2019. Tegoroczna gala odbędzie się w hiszpańskiej Sewilli, gdzie pojawią się gwiazdy światowego formatu.

A już od listopada w ramówce kanału, najlepsze kino autorskie przeplatać się będzie z trzymającymi w napięciu produkcjami z Hollywood. W poniedziałkowe wieczory na widzów nadal czekać będzie najlepsze kino akcji. Już 4 listopada o godz. 20:00 „Transformers: Wiek zagłady”, a o godz. 23:35 „G.I. Joe: Odwet”. Z kolei dla fanów historii miasta Gotham, 11 listopada o godz. 20:00, ekranizacja Tima Burtona „Batman powraca”.

Ponadto, w każdy czwartek o godz. 20:00 na kanale Paramount Channel emitowane będą oscarowe produkcje. Już 7 listopada, Denzel Washington oraz Viola Davis w filmie „Płoty”, którego akcja skupia się na walce z uprzedzeniami na tle rasowym. Natomiast 14 listopada dramat „Cast Away: Poza światem” w reżyserii Roberta Zemeckisa. Film opowiada historię głównego bohatera, Chucka Nolanda (Tom Hanks), który w wyniku katastrofy lotniczej walczy o przetrwanie na bezludnej wyspie. Z kolei 28 listopada plejada gwiazd kina w filmie „Big Short”, który przedstawia kulisy jednego z najdotkliwszych kryzysów gospodarczych na świecie. W obsadzie między innymi Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling, Brad Pitt i Melissa Leo.

Źródło: NAM, A16-49, 0600-2559, 2019.09, udział, zasięg, ‘000.