FILMOWY LISTOPAD W TVN FABUŁA

We wrześniu TVN Fabuła zwiększyła swoje udziały w grupie komercyjnej o 24% względem tego samego okresu w 2018 r. Jednym z głównych filarów, który zapewnił kanałowi taki wzrost SHR% są hitowe produkcje filmowe, zarówno z kraju jak i ze świata. Najchętniej oglądanymi filmami we wrześniu były:

  • Ouija, amerykański horror, który zdobył aż 5,1% SHR% oraz 0,6% AMR% w grupie widzów z miast powyżej 50 tys. mieszkańców,
  • Dracula historia nieznana, amerykańsko-japoński film fantasy opowiadający o pojawieniu się na świecie pierwszego wampira, skutecznie przyciągnął widzów przed telewizory  osiągając SHR%=3,9%, AMR%=0,7%.
  • Legion samobójców, produkcja nagrodzona Oskarem w 2016 r. Indeks dopasowania do miejskiej grupy wyniósł aż 190 AFF, a SHR%=2,6%, AMR%=0,8%.

Listopadowa ramówka filmowa zapewni widzom równie wysoki poziom emocji! Na widzów czekają prawdziwe hity filmowe: 9 listopada o 20:00 - blockbuster, znajdujący się w TOP10 najbardziej kasowych filmów na świecie, czyli Avengers: Czas Ultrona, w którym najpotężniejsi superbohaterowie na świecie łączą siły by zniszczyć Ultrona. Oprócz tego, na fanów filmów przygodowych czekają aż cztery części Piratów z Karaibów, w którym Johnny Deep wcieli się w postać najsłynniejszego współczesnego pirata Jacka Sparrowa! Emisja od 14 do 17 listopada o 20:00! A już 23 listopada o 20:00 na antenie TVN Fabuła zostanie wyemitowany film wyreżyserowany przez Jordana Vogt-Robertsa - Kong: Wyspa czaszki. W rolach głównych wystąpią takie gwiazdy jak: Tom Hiddleston, Sauel L. Jackson czy Brie Larson.

Oprócz tego widzowie cały czas mogą oglądać nowe odcinki produkcji własnych TVN Fabuła o tematyce filmowo-serialowej: Grażyna Torbicka Zaprasza, Andrzej Sołtysik, Przystanek Hollywood, Europa Filmowa czy Seriaale!

Dane: NAM,  SHR%, AMR% A16-49 CS 50K+, AFF vs A 16-49; IX 2019 VS. IX 2018