FOX COMEDY – IDEALNY TOWARZYSZ JESIENNYCH WIECZORÓW

W listopadzie na FOX Comedy powraca kultowy serial „Współczesna rodzina”. Perypetie patchworkowego klanu stanowią idealną dawkę pozytywnej energii i sporą ilość śmiechu. Rodzina to niewyczerpalne źródło inspiracji, o czym widzowie przekonują się także podczas oglądania 3. sezonu „Tata ma plan”. Na antenie pojawią się również pełnometrażowe komedie „Niewiarygodny Burt Wonderstone” i „Sylwester w Nowym Jorku”.

WSPÓŁCZESNA RODZINA, sezon 10

Premiera: poniedziałek 4 listopada od godz. 21:05 (2 odcinki)

Klan Prittchet-Dunphy-Tucker to cudowna, bardzo duża i wielokulturowa rodzina, uwielbiana przez widzów na całym świecie. Serial emitowany jest już od dekady, nieprzerwanie bawiąc widownię i pozwalając spojrzeć na codzienne rodzinne zmagania z przymrużeniem oka. W sezonie 10. bohaterowie znajdą się w wielu kłopotliwych sytuacjach, z których będą musieli wybrnąć z właściwym dla siebie humorem. W najnowszej odsłonie Haley odnawia kontakt z dawną miłością, Dylanem, lecz spotkanie po latach przynosi  niespodziewane konsekwencje. Alex już niedługo ukończy college, a dorosłe, pełne odpowiedzialności życie napawa ją niepokojem. Luke ściera się z Philem o to, czy Phil powinien uczyć się w szkole Luke’a. Cam i Mitchell wychowują bratanka Cama, Cala, i martwią się dziwacznym zachowaniem ich córki. Gloria podejrzewa, że Manny może być gejem. Claire rozważa propozycję zmiany pracy, choć Jay się temu sprzeciwia. Gdyby tego było mało, w odwiedziny wpada Jerry i dzieli się szokującymi wieściami o DeDe. We współczesnej rodzinie nigdy nie brakuje wrażeń, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

TATA MA PLAN, sezon 3

Premiera: poniedziałek 4 listopada od godz. 17:50 (2 odcinki)

Tata powraca z zupełnie nowymi planami i pomysłami! Serial „Tata ma plan”, w którym główną rolę gra nagrodzony Złotym Globem Matt LeBlanc (Przyjaciele), opowiada historię małżeństwa, którego życie ulega drastycznej zmianie, po tym jak żona przedsiębiorcy Adama Burnsa, Andi, po trzynastu latach przerwy wraca do pracy. W tej sytuacji mężczyzna jest zmuszony poświęcić się wychowaniu trójki ich dzieci. Początkowo Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za pociechy. Z czasem jednak pełnoetatowy tata zdaje sobie sprawę, że opanowanie tej trójki nie jest wcale takie proste… Jednak dzięki ogromnemu wsparciu ze strony małżonki i radom zaprzyjaźnionej pary rodziców, Adam wreszcie bierze sprawy w swoje ręce i ostatecznie dochodzi do wniosku, że uda mu się pokonać wszystkie trudności.

FOX Comedy to kanał komediowy doskonale dopasowany do miejskich widzów z wysoką siłą nabywczą (AFF = 320 M30-59 500K+, AFF = 170 A25-54 3500+*). Oferuje mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach!

Dane: NAM, Q3 2019, 06:00-59:59, AFF vs A16-49, DayParts