Ostatni miesiąc roku w Fightklubie pod znakiem gal na żywo!

Końcówka listopada i grudzień to wysyp kilku znakomitych gal. W tym czasie Fightklub przeprowadzi transmisje m.in. z Enfusion Talents, Bare Knuckle Fighting Championship i AMC Fight Nights!
Już 20 listopada (godz. 18.15) w holenderskim Groningen odbędzie się ciekawie wyglądająca gala Enfusion Talents 88. Łącznie podczas eventu zaplanowano pięć pojedynków, w tym jedną walkę kobiet, a w każdym z nich w ringu zaprezentuje się przynajmniej jeden zawodnik gospodarzy. W starciu pań w wadze koguciej w szranki staną Miranda Zondervan z Niną van Dalum, z kolei w najciekawszych pojedynkach eventu fani kickboxingu będą mogli zobaczyć w akcji Pieta van den Berga i Edwina Martirosiana oraz Souffiana-Aoulada Abdelkhaleka i Nicka Regtera.
Tydzień później (27 listopada, godz. 17.00) fanów MMA czeka kolejna gratka – gala AMC Fight Nights 106. Tym razem największa rosyjska organizacja sportów walki organizuje swoje kolejne show w Syktywkarze, a na obecną chwilę potwierdzone mamy w niej dwa znakomite pojedynki: Vyacheslav Vasilevskiy vs Márcio Santos oraz Oleg Kosinov vs Artur Pronin.
Także w Rosji, ale tym razem z Moskwie, będzie miała miejsce kolejna, 43. już gala spod znaku Eagle Fighting Championship (10 grudnia, godz. 16.00). Należąca do Chabiba Nurmagomiedowa organizacja przygotowała tym razem bardzo ciekawy main card, który uwieńczą dwa pojedynki o mistrzowskie pasy. W walce o tytuł wagi lekkiej rękawice skrzyżują Mehdi Dakaev i Makkasharip Zaynukov, a o pas kategorii średniej powalczą Hiszpan Enoc Solves Torres z Faridunem Odilovem z Tadżykistanu.

Początek grudnia w Fightklubie będzie dla fanów prawdziwą podróżą po kilku różnych organizacjach i kontynentach, poza powyższymi europejskimi eventami stacja zaprezentuje również m.in. kolejne show w walkach na gołe pięści – Bare Knuckle Fighting Championship. Tym razem event jednej z najdynamiczniej rozwijających się organizacji sportów walki na świecie odbędzie się w Tampie (9 grudnia, godz. 2.00), a w walce wieczoru zmierzą się dwaj niepokonani do tej pory na gołe pięści gladiatorzy, Martin Brown i Bobby Taylor.
Zwieńczeniem grudniowych transmisji Fightklubu będzie ta z ONE Championship! Już 3 grudnia w Singapurze odbędzie się gala pod tytułem Winter Warriors z dwoma pojedynkami o mistrzowskie pasy. W starciu o kickboxerski tytuł w wadze lekkiej broniący pasa Regian Eersel z Surnamu zmierzy się z Rosjaninem Islamem Murtazajewem, a ponieważ obaj fighterzy znani są z widowiskowych walk często kończonych nokautami, powinniśmy spodziewać się wielkich emocji. Tych nie powinno zabraknąć również w finale Grand Prix wagi atomowej, w którym dwukrotna mistrzyni ONE, Stamp Fairtex, sprawdzi formę znakomitej hinduskiej zapaśniczki, Ritu Phogat. Lepsza z tej walki zyska prawo pojedynku o mistrzowski tytuł z Angelą Lee.
Fantastyczne gale sportów walki na żywo w Fightklubie!