Trzymajcie kciuki za Kajetana Kajetanowicza wraz z Motowizją!

Do końca sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata został już tylko jeden rajd. Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak są o krok od zostania mistrzami świata w klasie WRC3.

Trzy ostatnie starty załogi LOTOS Rally Team poszły niezwykle dobrze. W Rajdach Estonii oraz Katalonii Kajetanowicz i Szczepaniak zajmowali drugie miejsce, a w mitycznym Rajdzie Akropolu odnieśli zwycięstwo w przekonującym stylu. 

To, jak wyglądały te rajdy z perspektywy polskiego duetu widzowie zobaczą na antenie Motowizji w specjalnym dokumencie 14 listopada o 12:30.

Święto pasjonatów Ferrari na żywo w Motowizji

Finały Światowe Ferrari Challenge to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika włoskiej marki! Na antenie Motowizji widzowie zobaczą kluczowe momenty rywalizacji kontynentalnych pucharów Ferrari, a także dowiedzą się kto jest najlepszym kierowcą Ferrari Challenge na świecie.

Tegoroczne Finali Mondiali odbywa się na włoskim torze Mugello. Obiekt nieopodal Florencji należy do Ferrari i regularnie gości puchary włoskiej marki. Od 17 do 21 listopada będą tam rywalizować zawodnicy pucharów europejskiego, azjatycko-pacyficznego i północnoamerykańskiego.

Pierwsze wyścigi odbędą się już w piątek 19 listopada. Na koniec weekendu, po zakończeniu sezonów wszystkich pucharów, wszyscy kierowcy zmierzą się razem o miano najszybszego na świecie.