NOWY SEZON PROGRAMU “NIC DO ZGŁOSZENIA 3” TYLKO W DISCOVERY CHANNEL

Przemyt - to profesja stara jak świat! Ale na jej drodze stają wyszkoleni i bezkompromisowi funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Nowy sezon „Nic do zgłoszenia” w Discovery Channel od 20 października.

NIC DO ZGŁOSZENIA 3

Wielokrotnie już udowodnili, że potrafią powstrzymać nawet najbardziej wyrafinowane próby przewozu nielegalnych towarów. W trzecim sezonie „Nic do zgłoszenia" kolejne brawurowe akcje, a także nowe sensacyjne wątki. Wyłapywanie skrzętnie ukrytej kontrabandy to codzienność funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej w Krajowej Administracji Skarbowej. Trzeci sezon programu przyniesie kolejne udaremnione próby wwozu nielegalnych towarów na teren Polski i innych krajów Unii Europejskiej, a także niedoszłe przekręty, oszustwa podatkowe oraz rozbrojenie niebezpiecznych grup przestępczych. Kamery programu odwiedzą znane już widzom przejścia graniczne w Dorohusku, Korczowej, Medyce oraz Bezledach. Czekają także nowi bohaterowie i nowe wątki.
EMISJA: OD 20 PAŹDZIERNIKA, WTOREK, GODZ. 21:00

BRUDNA ROBOTA – CZYSTY ZYSK 3

Kolejny sezon przynosi ekipom programu „Brudna robota - czysty zysk" nowe wyzwania. Dwie firmy B&K - z uwielbianym przez widzów Bronkiem i „Kabelkiem" - oraz MMS, której pracowników poznaliśmy już w poprzedniej edycji, staną przed kolejnymi trudnymi wywózkami. To nie jest łatwa praca, a na ich barkach spoczywa dbanie o estetykę jednej z największych metropolii Europy. Każdego dnia nasi bohaterowie przemierzają ulice Londynu, zbierając tysiące ton śmieci generowanych przez mieszkańców miasta. W serii pojawią się także nowi bohaterowie, w tym dyspozytor. Czy poradzi sobie ze skomplikowaną logistyką wysyłania maszyn na różne krańce Londynu? Poznamy też Lidkę, która jeździ wywrotką i codziennie odbiera śmieci bezpośrednio od klientów. Jak wygląda ten świat oczami kobiety?
EMISJA: OD 20 PAŹDZIERNIKA, WTOREK, GODZ. 22:00

FANI CZTERECH KÓŁEK 16

Doświadczony diler samochodowy Mike Brewer i znakomity mechanik Ant Anstead wyszukują i restaurują zniszczone, klasyczne samochody, aby odsprzedać je z zyskiem w salonie w Los Angeles.

W tej serii programów Mike i Ant poświęcą swoją uwagę rzadkiemu modelowi znanej marki Mazda – Mazdaspeed MX-5 z 2004 roku. To jedyna wersja tego samochodu z turbodoładowaniem, nazywana przez Amerykanów Miata. Maszyna jeździ

z prędkością rakiety, ale jest bardzo głośna i cieknie jej silnik. Wymaga też niezbędnych zmian kosmetycznych. Mike przyprowadzi też do warsztatu rzadki model Audi S4 Avant z 2001 roku. To kombi będzie wspaniałym przykładem połączenia różnych stylów i zadziwiających osiągów, jeśli tylko Ant da radę naprawić cieknący silnik, rozwiązać systemowe problemy we wnętrzu auta i usunąć szpetne wgniecenie. To tylko dwa z wielu rzadkich modeli aut, które trafią w ręce Mike’a i Anta.
EMISJA: OD 5 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 23:00