PREMIERA DRUGIEGO SEZONU „ZNAJDŹ MNIE W PARYŻU”

W tym miesiącu kanał Disney Channel przygotował dla swoich widzów coś naprawdę wyjątkowego. Już od 12 października zaprasza na drugi sezon uwielbianego serialu „Znajdź mnie w Paryżu”, który może pochwalić się wyjątkowo dobrym dopasowaniem do dziewczynek w wieku od 7 do 12 lat; AFF = 171 W7-12.

Serial opowiada o młodej tancerce baletowej, która przy pomocy magicznego naszyjnika, zostaje przeniesiona z 1905 roku do XXI wieku. Jej chłopak zrobi wszystko, aby ją odzyskać, a ona będzie musiała szybko dopasować się do otoczenia i uniknąć złowrogich agentów czasu. Serial będzie emitowanyw Disney Channel od 12 października do 16 listopada od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 i zostanie dodatkowo wsparty kampanią marketingową.

Zapraszamy do współpracy przy uwielbianym przez widzów serialu i do zapoznania się z ofertą sponsorską: kliknij i pobierz

Disney Channel oprócz seriali to także bogata oferta filmowa! A październik na kanale został okrzyknięty wyjątkowym miesiącem księżniczek! Z tej okazji, w każdy weekend o 17:00, Disney Channel zaprasza na poruszające seanse z księżniczkami w roli głównej. A wśród nich, między innym: „Pocahontas”, animowana wersja „Mulan”, „Merida Waleczna”, czy „Kopciuszek”.

Dane: I-IX 2020, 6:00-20:59, AFF vs. A4-12, Programmes