NOWE SEZONY UWIELBIANYCH SERIALI – JUŻ W KWIETNIU NA FOX!

Kwiecień na kanale FOX powita widzów nowymi sezonami, wciągających seriali oraz klasykami kina akcji. W trzecim sezonie serialu „Chicago Med” będą mogli zobaczyć jak skomplikowane jest pogodzenie życia prywatnego z pracą w szpitalu. Z kolei „Zabójcze umysły” powracają z trzymającym napięciu trzynastym sezonem Dla fanów jazdy bez trzymanki FOX przygotował też sporą dawkę adrenaliny: „Szybcy i Wściekli” oraz „Szybko i Wściekle”.

CHICAGO MED

PREMIERA 14. KWIETNIA O GODZINIE 16:20 (dwa odcinki)

Emisja od poniedziałku do piątku (po dwa odcinki)

Serial opowiada historię pracowników szpitala w Chicago. Cieszy się on duża popularnością dzięki swojej dynamice i niesamowitym historiom, odgrywającym się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich miast. Widzowie uwielbiają skomplikowane losy bohaterów, których życie prywatne miesza się z zawodowym. Emocjom towarzyszy walka o ludzkie życie, przy której zachowanie zimnej krwi i odcięcie się od prywatnych problemów jest kluczowym elementem.

ZABÓJCZE UMYSŁY

PREMIERA 3. KWIETNIA O GODZINIE 21:05 (cztery odcinki)

Emisja w piątki o godzinie 21:05 (po cztery odcinki)

Serial kryminalny, opowiadający o grupie ludzi, którzy pracują dla FBI jako członkowie BAU (Jednostka Analiz Behawioralnych), wykorzystując analizę zachowań i profilowanie do badania przestępstw i znalezienia ich sprawców. Kolejny sezon „Zabójczych Umysłów” od początku zaszokuje widzów tempem akcji. Już w premierowym odcinki, będą mieli okazję zobaczyć jak seryjny morderca rozpocznie atak na BAU, zabijając jedną osobę i biorąc zakładnika. Garcia sprowadzi byłego członka Międzynarodowego Zespołu Reagowania Matta Simmonsa, aby pomóc złapać Lewisa zanim ktoś jeszcze straci życie. Premierowy odcinek pokaże, jak trudna jest praca w FBI.

Rozrywkowy kanał FOX to gwarancja najlepszych i najpopularniejszych seriali, pochodzących z największym amerykańskich wytwórni. Dzięki temu, może pochwalić się jakościową widownią (AFF = 193 W25-49 100K+, AFF = 168 W25-49 50K+, AFF = 167 W16-49 100K+). Popularne seriale emitowane na kanale przyciągają atrakcyjne grupy kobiet z miast: „Mentalista” (AFF = 158 W 20-49 100K+), „Zabójcze umysły”(AFF = 135 W 20-49 100K+), „Chicago Fire” (AFF = 380 W 16-49 500K+).

Dane: NAM, I-II 2020r, 06:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts, Programmes.