NAT GEO PEOPLE – KANAŁ PEŁEN INSPIRUJĄCYCH HISTORII

Świetne jedzenie, urocze zwierzęta i wspomnienia z lat 80. i 90. – brzmi jak przepis na wymarzoną imprezę millenialsa. Ale kwietniowa ramówka Nat Geo People jest nie tylko dla nich. Na „Wielką ucztę” zaproszeni są wszyscy! Widzowie będą mogli zobaczyć między innymi kuchenne zaplecze imprez, w których udział biorą tysiące osób. W kwietniu spotkają się też z „Niezwykłym dr Polem”, którego kudłaci pacjenci znów będą zabawiać i wzruszać do łez. Oprócz tego, kanał zabierze widzów w podróż do przeszłości, kiedy to muzyki słuchało się z walkmanów, a ikonami mody były bohaterki serialu „Przyjaciele”. Przypomni to, dlaczego lata 80. i 90. to „Dekady, które nas zmieniły.”

WIELKA UCZTA

PREMIERY W SOBOTY OD 11 KWIETNIA O 15:00

Od konkursu na najlepszą paellę organizowanego w Hiszpanii, przez ogromną jadłodajnię w Pendżabie, po malajskie wesele na 1400 gości w Singapurze i wegetariański festiwal w Bangkoku – wraz z Gretą Georges widzowie zajrzą za kulisy największych wydarzeń kulinarnych na świecie. Odkryją, jak wiele nieprzeciętnych zdolności, pasji i zapału potrzeba, by przygotować wspaniałą ucztę dla wygłodniałych tłumów.

DEKADY, KTÓRE NAS ZMIENIŁY

PREMIERY W NIEDZIELE OD 5 KWIETNIA OD GODZ. 14:00

Choć można odnieść wrażenie, że lata 80. czy 90. dopiero się skończyły, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – osoby urodzone po roku 2000 to dziś dorośli ludzie. W ramach niedzielnego cyklu „Dekady, które nas zmieniły”, kanał Nat Geo People pokaże, dlaczego tak dobrze pamiętamy te lata i jakie przełomowe wydarzenia wydarzyły się właśnie w ciągu tych dwóch dziesięcioleci.

Kanał Nat Geo People wyróżniają programy pełne inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych bohaterów. Zaspokaja ciekawość świata, dostarczając wiele rozrywki i wzruszeń. Dzięki wysokiej jakości produkcjom, stacja przyciąga kobiety z miast, z dużym potencjałem zakupowym (AFF = 150 W16-49 100K+, AFF = 145 W25-49 3500+), a w samym lutym, kanał obejrzało ponad 1,5 mln widzów (A4+).

Dane: NAM, I-II 2020r, 02:00-25:59, AFF vs. A16-49, DayParts, II 2020r, COV, A4+, Reach&Frequency.