Niezwykłe metamorfozy w wiosennych premierach TLC!

Wiosną w TLC nie zabraknie kontynuacji programów, które podbiły serca widzów w poprzednich sezonach, ale także i gorących nowości. Jeszcze w marcu zadebiutują „Nałogowe panny młode”, a w kwietniu, przedstawimy losy czterech przyjaciółek w programie „Przyjaźń wielkiej wagi”. Zobaczcie jak radzą sobie bohaterowie wiosennych premier ze swoimi problemami!

„Doktor Pryszczylla” od 16 marca, godz. 22:00

Na antenę stacji powraca „Doktor Pryszczylla”, która w czwartej serii programu będzie jeszcze bardziej zajęta! W kolejnym sezonie wśród jej pacjentów znajdzie się mężczyzna z ogromną torbielą, która prawie całkowicie zakrywa mu oko oraz kobieta, u której egzema wywołała zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i agorafobię. Do doktor Pryszczylli dołączy też doktor Betty Song, aby wspólnie zająć się ekstremalnymi przypadkami, których nikt inny nie chciał już leczyć. Jedno jest pewne: doktor Pryszczylla odmieni życie kolejnej grupy szczęśliwych pacjentów!

„Nałogowe panny młode” od 22 marca, godz. 20:00

Już wkrótce na antenie stacji zadebiutuje nowy program „Nałogowe panny młode”, opowiadający o losach czterech intrygujących kobiet, które po prostu uwielbiają wychodzić za mąż. Widzowie poznają Monette, Shae, Amy i Kecię, które łącznie były już przy ołtarzu aż 20 razy! Bohaterki nowego reality show zakochują się szybko i kochają mocno. Niestety, ich intensywne, często dramatyczne związki obfitują zarówno we wzloty, jak i w upadki. Mimo licznych porażek, nie ustają w pogoni za prawdziwym księciem z bajki. Każda z nich jest gotowa powiedzieć „tak” kolejny raz. Czy uzależnione od stawania na ślubnym kobiercu kobiety w końcu odnajdą swoje szczęście? 

„Przyjaźń wielkiej wagi” od 15 kwietnia, godz. 21:00

„Przyjaźń wielkiej wagi” to program nie tylko o odchudzaniu, utracie wagi czy próbach prowadzenia zdrowego stylu życia. To przede wszystkim opowieść o losach zgranej grupy przyjaciółek, które wciąż szukają swojej drogi i po prostu uwielbiają dobrą zabawę. Członkiniami tego żywiołowego gangu są Vannessa i Meghan, które widzowie po raz pierwszy zobaczyli w programie „Kilogramy do szczęścia”. Dołączają do nich koleżanki Tina i Ashely, które zrobią wszystko, żeby spełnić marzenia i wreszcie odmienić swoje życie. Wspólnie biwakują, pływają w oceanie, motywują się do ćwiczeń i regularnych wizyt u lekarza czy terapeuty. Wszystko po to, żeby na stałe porzucić siedzący tryb życia, który przyczynił się do ich otyłości.

TLC to autentyczne historie, ludzie i ich życie – często egzotyczne, kontrowersyjne a na pewno inne niż nasze choć równie prawdziwe. Ten kanał to doskonały wybór dla kobiet, które doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starają się znaleźć harmonię pomiędzy codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu. TLC to chwile warte przeżycia! Kanał jest szczególnie atrakcyjny dla miejskich, dorosłych widzek - udział kanału w lutym wyniósł 0,82% SHR (AFF=365), a średni zasięg kanału to 4,8 mln osób.

DANE: NAM, 01-28.02.2022; SHR%; W25-49 c50+; AFF vs A 16-49; COV A4+