Marcowe propozycje Discovery Life!

W marcu, w Discovery Life, widzowie będą mieli okazję poznać wiele poruszających historii i ich bohaterów. Panowie z całej Polski dostaną od Malwiny Wędzikowskiej „Ostatnią szansę” na zmianę swojego stylu. „Cel: zdrowa skóra” pokaże jak pozbyć się kłopotliwych niedoskonałości cery. A co czeka bohaterów kolejnego programu, którzy spotkają się z psychologami i opowiedzą im o swoich „Fobiach”?

„Ostatnia szansa” od 6 marca, godz. 17:50

Prowadząca program przemierza Polskę, aby przeprowadzić modowe metamorfozy… mężczyzn! Stylistka Malwina Wędzikowska wraz ze swoją ekipą odwiedzi wiele polskich miast w poszukiwaniu panów, którzy pragną odmienić swój wizerunek. Zadanie nie będzie łatwe, a Malwinę czeka wiele wyzwań. Prowadząca pozna wyjątkowych ludzi, którym pomoże otworzyć się na świat mody. Nadanie charakteru męskim stylizacjom, pozwoli bohaterom metamorfoz na odzyskanie pewności siebie. Jak finalnie będą się prezentować uczestnicy programu? Czy wszyscy wykorzystają swoją „Ostatnią szansę”?

„Fobie” od 15 marca, godz. 20:50

Fobia to silny lęk, który dezorganizuje życie i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Na świecie istnieje ponad 700 rodzajów fobii, a ostatnio dołączyła do nich nowa – strach przed koronawirusem. W każdym odcinku „Fobii”, psychologowie będą próbowali zdiagnozować problemy bohaterów. Poznają ich historie i odkryją głęboko skrywane tajemnice. Zobaczcie z jakimi lękami muszą się mierzyć na co dzień uczestnicy programu!

„Cel: zdrowa skóra” od 17 marca, godz. 20:50

Nieskazitelna cera to marzenie nie tylko wielu kobiet, ale i niejednego mężczyzny. Idealna skóra jest oznaką zdrowia. Zawsze warto o nią zadbać. Eksperci Discovery Life wiedzą jak to zrobić! W nowym programie „Cel: zdrowa skóra” uznani dermatolodzy spróbują pomóc pacjentom, których łączy ten sam problem. Ich życie w mniejszym lub większym stopniu zdominowane jest przez problemy skórne.

Zapraszamy do Discovery Life!