NATIONAL GEOGRAPHIC WILD - ZABIERZE WIDZÓW DO ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA

W kwietniu stacja zaplanowała coś specjalnego dla fanów trudno dostępnych i zamieszkałych przez rozmaite gatunki zwierząt miejsc. „Najdziksza wyspa świata” przeniesie widzów do mroźnej, arktycznej krainy, w której mieszkańcy musieli dostosować się do niezwykle trudnych warunków życia. Z kolei w serii „Dzicy myśliwi” najgroźniejsze i najbardziej drapieżne zwierzęta zaprezentują swoje strategie łowieckie.

NAJDZIKSZA WYSPA ŚWIATA – premiera we wtorek, 16 kwietnia o 21:00

Twórca filmów przyrodniczych - Bertie Gregory - zabierze widzów w podróż do Georgii Południowej. Żeby się tu dostać, musi najpierw pokonać nieprzyjazne wody oceanu w 15-metrowej żaglówce. Celem wyprawy jest niesamowita, położona w subpolarnym klimacie wyspa, która słynie z ogromnych lodowców, wynurzających się z oceanu. Chociaż dotarcie do niej wymaga wytrwałości i poświęceń, zwieńczeniem tej podróży jest przepiękna sceneria wyspy i poznanie niecodziennych gatunków zwierząt.

DZICY MYŚLIWI – emisje w czwartki, od 25 kwietnia o 21:00

Seria zaprezentuje spektakularną podróż dookoła świata, w poszukiwaniu najgroźniejszych drapieżników. Dzikie koty, węże i niedźwiedzie każdego dnia walczą o przetrwanie, wykorzystując różnego rodzaju cechy osobnicze i łowieckie strategie, aby zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Widzowie będą świadkami ekscytującego pokazu siły i wytrzymałości, które są stałym elementem życia w dzikim świecie zwierząt.

Kanał National Geographic Wild może pochwalić się  bardzo dobrym dopasowaniem do rodzin z dziećmi (AFF = 248 A20-54 with kids 10-14; AFF = 292 W25-54 with kids 10-14) a także widzów z wysoką siłą nabywczą (AFF = 179 A25-54 3500+*).

Dane: NAM, 01.01-21.03.2019; 06:00-25:59; AFF vs A16-49; DayParts, dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.