NATIONAL GEOGRAPHIC WILD – CZERWIEC MIESIĄCEM DRAPIEŻNIKÓW

W czerwcu na kanale National Geographic Wild widzowie będą mieli okazję przyglądać się życiu codziennemu drapieżników, które zwykle żyją w ukryciu. Wyruszą na poszukiwania legendarnych olbrzymich ryb, odwiedzą wybrzeża, przy których liczne zwierzęta szukają schronienia. Będą też mogli przyglądać się afrykańskim drapieżnikom, które walczą o władzę i codzienne przetrwanie.

NAJGROŹNIEJSZE ZWIERZĘTA AFRYKI – premiery w czwartki od 27 czerwca o godz. 21:00

Do przetrwania na sawannach i w buszach Afryki niezbędne są spryt, siła i pomysłowość. Twórcy serialu przedstawią różne rodzaje broni, sztuczek i strategii używanych zarówno przez najgroźniejszych myśliwych, jak i ich ofiary. Oto świat, w którym spotykają się potężni roślinożercy i przebiegłe drapieżniki. Życie mieszkańców Afryki wyznacza rytm pór roku, a nadrzędną siłą jest wola przetrwania za wszelką cenę.

DRAPIEŻNIK W RAJU – premiery w czwartki od 6 czerwca o godz. 21:00

Nadmorskie plaże to dla ludzi często miejsce wypoczynku, zabawy i spokoju. Ale zwierzęta, dla których wybrzeża są domem, każdego dnia w niezwykle trudnych warunkach próbują po prostu przetrwać. Od węży morskich, przez gigantyczne jaszczurki, po niedźwiedzie i wilki – stworzenia żyjące wzdłuż wybrzeża zawsze muszą być gotowe do ataku. Nie pomagają im w tym stale zmieniające się warunki zależne od pływów. Tam, gdzie ziemia spotyka się z morzem, walka o życie nigdy nie ustaje.

Kanał National Geographic Wild jest bardzo dobrze dopasowany do rodzin z dziećmi (AFF = 296 A20-54 with kids 10-14; AFF = 309 W16-49 with kids 10-14). Cechuje się też dużym procentem widzów z wysoką siłą nabywczą (AFF = 184 A25-54 3500+).*

Dane: NAM, 04.2019; 06:00-25:59, AFF vs. A16-49; DayParts

*dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca