Nat Geo Wild zaprasza na nowy program z Cesarem Millanem "Cesar Millan na ratunek"

Cesar Millan to autor bestsellerowych, wydawanych przez New York Timesa, książek, zdobywca nominacji do nagrody Emmy w kategorii osobowość telewizyjna i jeden z najbardziej poszukiwanych specjalistów w dziedzinie psiej rehabilitacji. Ma ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z czworonogami. Potrafi w zadziwiający sposób doprowadzić do ładu agresywne, przerażone, leniwe, kompulsywne czy zazdrosne psy oraz ich właścicieli, którzy zazwyczaj zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, że ich własne zachowania kształtują dziwaczne nawyki podopiecznych.

W nowym programie "Cesar Millan na ratunek", nasz specjalista wykorzysta swoje niezrównane umiejętności, by pomóc społecznościom sterroryzowanym przez nieokiełznane czworonogi. Co tydzień wyrusza do nowego miasteczka, które desperacko potrzebuje jego pomocy. Wzywają go współpracownicy, krewni, przyjaciele i sąsiedzi, którzy nie radzą sobie z czworonożnym zagrożeniem, które postawiło ich życie na głowie. Cesar na własne oczy przekona się, jak psy sieją spustoszenie w sąsiedztwie, w psich parkach, a nawet w restauracjach i biurach. Może to być rozpuszczona chihuahua, która szaleje w rodzinnej firmie albo agresywny kundel, który terroryzuje całą okolicę. W każdej sytuacji Cesar wykorzysta swą wiedzę, by życie psów i społeczności powróciło do równowagi.
Emisje: niedziele, godz.: 18:00.


Kolejna propozycja Nat Geo WILD to program „ZWIERZAKI W AMOKU”

Jest to zbiór najbardziej niesamowitych momentów z życia zwierząt – od tych pełnych napięcia po te najbardziej szokujące. Zobaczymy najbardziej hałaśliwe zwierzaki oraz te, które oszukując śmierć, przeczą prawom natury. Nie zabraknie nieprawdopodobnych awantur, dziwnych związków miłosnych, zmasowanych ataków i osobliwych reakcji wynikających z dzikich, zwierzęcych instynktów. Doświadczymy totalnych zaskoczeń i nagłych zwrotów akcji.
Emisje: środy od 21 maja, godz.: 21:00

Nat Geo WILD zaprasza również na nowy odcinek cyklu programowego „KIERUNEK WILD”. W maju czas na  DZIKI WULKAN.

Pod spokojnymi, błękitnymi wodami Karaibów czai się gigantyczne niebezpieczeństwo.  Rozległa sieć uskoków geologicznych może w każdej chwili spowodować katastroficzne trzęsienia ziemi, niezwykle silne erupcje wulkaniczne i śmiertelne tsunami, zdolne pochłonąć wielkie obszary wybrzeży, od Puerto Rico po Nowy Jork. Program „Kierunek Wild: Dziki wulkan” to niespotykana do tej pory próba zbadania tych zagrożeń. Robert Ballard, sławny badacz oceanów, poprowadzi grupę naukowców na brawurową wyprawę w głąb oceanów, podczas której dotrą oni do najbardziej aktywnych podmorskich uskoków i wulkanów, położonych w okolicach płyty karaibskiej.
Premiera: 27 maja, godz. 18:00