NAT GEO WILD - ZACHWYCAJĄCE PODRÓŻE W DZIKIE REJONY ŚWIATA

Na długie, styczniowe wieczory Nat Geo Wild proponuje niezwykłe programy pokazujące piękno dzikiego świata! Widzowie kanału będą mogli obejrzeć 3. sezon serii „24 godziny w dziczy”, godzinny dokument „Drapieżnicy z bagien”, wyruszą również w niezwykłą „Podróż przez dziką Francję”.

24 GODZINY W DZICZY sezon 3 – emisje w poniedziałki, od 2 stycznia o 18:00

Każdy odcinek serii „24 godziny w dziczy” to niesamowita, jednodniowa podróż do miejsc nietkniętych przez cywilizację. Od zarania dziejów porządek światła i ciemności warunkuje aktywność wszystkich istot żywych na Ziemi. Tak jak ludzie, zwierzęta mają swoje zwyczaje związane z 24-godzinnym rytmem dobowym. Od wschodnioindyjskich dżungli, przez tropikalne rafy, zmarznięte terytoria Alaski, rzekę Nil, Himalaje, aż po niezwykłe Góry Skaliste – widzowie będą mogli śledzić losy wyjątkowych zwierząt, wiodących swój żywot pod presją tykającego zegara.

DRAPIEŻNICY Z BAGIEN – premiera w sobotę 14 stycznia o 18:00

„Drapieżnicy z bagien” to dokument poświęcony wyjątkowym gadom z USA. Południowa Floryda to jedyne miejsce na świecie, które jest domem zarówno dla amerykańskich aligatorów, jak i dla amerykańskich krokodyli. Który z nich jest najgroźniejszym drapieżcą Florydy, a który z nich jest „prawdziwym panem bagien”? Czym się różnią, a w czym są do siebie podobne? Widzowie znajdą odpowiedzi na te i inne pytania w godzinnym dokumencie „Drapieżnicy z bagien” na Nat Geo Wild.

PODRÓŻ PRZEZ DZIKĄ FRANCJĘ – premiery we wtorki, od 31 stycznia o 18:00 i 18:30

Pod koniec stycznia Ray Mears, podróżnik i amator survivalu, przemierzając góry, wybrzeże, jaskinie, lasy, rzeki i mokradła, odkryje niesamowite krajobrazy Francji. Podróżując m.in. przez Alpy, Prowansję i Bretanię, Mears pokaże widzom nieoczywiste oblicze francuskiej fauny i flory. Podróżnik udowodni, iż Francja to nie tylko piękne miasta i dobra kuchnia, ale również fenomenalna przyroda, niezwykle bogata w gatunki roślin i zwierząt.

Jakościowa oferta programowa Nat Geo Wild przyciąga przed telewizory atrakcyjne grupy osób. Widzowie stacji to osoby z ponadprzeciętnymi zarobkami pow. 3500 zł (AFF = 156, A 25-54 3500+; AFF = 230, M 35-54 3500+). Kanał jest również popularny wśród rodzin z dziećmi (AFF = 160, A 16+ with kids 4-9).

Źródło: NAM, 1 X – 30 XI 2016, 6:00-25:59, AFF vs A 16-49, Dayparts.