NAT GEO WILD – ZACHWYCAJĄCE PODRÓŻE W DZIKIE REJONY ŚWIATA

Programy Nat Geo Wild to nie tylko niesamowite obrazy dzikiej przyrody, ale także formaty pełne zaskakujących informacji o zwierzętach. Tej zimy widzowie będą mogli zobaczyć serie m.in. o najpiękniejszych miejscach „Olśniewającej Ameryki” i najgroźniejszych z groźnych, „Największych myśliwych Afryki”. Ponadto, specjalnie na Walentynki stacja przygotowała dokument o „Dzikiej miłości” w królestwie zwierząt. Wyjątkowe programy przyciągają przed ekrany rzesze fanów. Tylko w grudniu 2017 roku Nat Geo Wild oglądało ponad 6,2 mln widzów! Dodatkowo, kanał jest bardzo dobrze dopasowany do rodzin z dziećmi (256 AFF, A 16+ with kids 4-9) oraz osób z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (201 AFF, M 35-54 3500+)*. 

Olśniewająca Ameryka – premierowe emisje w niedziele o 18:00

W zimowe niedziele stacja Nat Geo Wild zaprasza na podróż po „Olśniewającej Ameryce”. Każdy odcinek serii pokaże dziką przyrodę najbliższą sercu Ameryki, gdzie legendy Dzikiego Zachodu przeplatają się z opowieściami o zwierzętach. Widzowie zwiedzą lasy w dolinie Appalachów, które Davy Crocket, amerykański bohater ludowy określany Królem Pogranicza, nazywał domem. Zobaczą także Badlands w Południowej Dakocie, gdzie rewolwerowiec Dziki Bill Hickok widział swój ostatni zachód słońca. 

Najwięksi myśliwi Afryki – premierowe emisje w poniedziałki o 18:00

Poniedziałkowe popołudnia na Nat Geo Wild upłyną w towarzystwie „Największych myśliwych Afryki”. Seria prześledzi losy najgroźniejszych drapieżników Zambii. Widzowie poznają niezwykłą taktykę polowania lwów i zmierzą się z zapierającą dech zwinnością lampartów. Ponadto, seria pokaże w jaki sposób pożywienie zdobywa hiena i co odróżnia ją pod tym względem od likaona.

Dzika miłość – premiera w środę 14 lutego o 14:00

W Walentynki widzowie Nat Geo Wild przekonają się, że znalezienie miłości w królestwie zwierząt to poważne wyzwanie. Sprawa nie jest tak prosta jak u ludzi – by znaleźć partnera nie wystarczy bowiem „przesunięcie palcem po smartfonie w prawo” w aplikacji randkowej. Zamiast profilu online wypełnionego zgrabnie upozowanymi selfie, samce muszą przygotować wysublimowane taneczne show, stroić się w najbardziej kolorowe kreacje lub prawie walczyć na śmierć i życie, aby zdobyć przychylność wybranki.

Dane: NAM, Q4 2017, 6:00-25:59, AFF, Dayparts; XII 2017, COV A4+, Reach&Frequency. *dochód netto per gospodarstwo domowe.