NAT GEO WILD – W CZERWCU PRZEDSTAWI DZIKIE OBLICZE PIŁKARSKIEJ ROSJI

Nat Geo Wild to dom dzikiej przyrody, który fascynuje i ciekawi. Kanał oferuje wyjątkową rozrywkę nie tylko dla dorosłych widzów (AFF = 142, M 25-54), ale również dla rodzin z dziećmi (AFF =167, A 16+ with kids 4-9). W czerwcu stacja zaprasza na blok programowy w sercu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 – dzikiej i nieodgadnionej Rosji.

„Dzika Rosja” - premiery codziennie od soboty 9 czerwca do wtorku 12 czerwca o 18:00

Dwa kontynenty, 11 stref czasowych, góry, morza, lasy – Rosja to kraj tak zróżnicowany, jak niezbadany i fascynujący. W czerwcu oczy całego świata zwrócą się na nią za sprawą Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Dzięki blokowi programowemu „Tydzień z Rosją” widzowie odwiedzą  najdalsze i najbardziej niedostępne zakątki tego gigantycznego kraju, by poznać jego najdziksze oblicze. Seria zaprezentuje jakie sposoby na przetrwanie mrozu mają zwierzęta na dziewiczym pustkowiu Kamczatki. Widzowie dowiedzą się także, jakie dzikie stworzenia znalazły dom na Syberii, gdzie temperatury między zimą a latem wahają się od -60 do 40 stopni C.

„Dzika Rosja – morza” - w środę 13 czerwca i czwartek 14 czerwca o 18:00

Nat Geo Wild zaprasza na wyprawę 4000 km na wschód od Moskwy. Morze Ochockie leżące między Kamczatką i japońską wyspą Hokkaido to jeden z największych nieskażonych ludzką działalnością akwenów na Ziemi. Zimą jego powierzchnię skuwa lód, latem wybrzeże często nawiedzają tajfuny. Ten dziewiczy region zamieszkują miliony zwierząt, które żyją wśród imponujących łańcuchów górskich, bezkresnych lasów i aktywnych wulkanów. To jedna z ostatnich enklaw prawdziwie dzikiej przyrody na świecie. Jednak, by żyć w tym bezlitosnym otoczeniu, potrzeba naprawdę dobrej strategii przetrwania. Widzowie odkryją, jak zwierzętom udało zaadaptować się to tych trudnych warunków.

DANE: NAM, Q1 2018, 6:00-25:59, AFF vs A16-49, Programmes