NAT GEO WILD – TEGO LATA ZAPRASZA NA MIGRACYJNE WĘDRÓWKI I EKSTREMALNE POŁOWY

Nat Geo Wild to kanał, dzięki któremu widzowie przeżyją fascynujące przygody, przenosząc się w sam środek dzikiej i egzotycznej natury. W okresie wakacji i nieustannych podroży, stacja zaprasza na wędrówki szlakiem migracyjnym zwierząt oraz na poszukiwania najbardziej nieuchwytnych gatunków ryb. Rodziny z dziećmi bardzo często znajdują w programach Nat Geo Wild źródło doskonałej rozrywki, o czym świadczy wysoki indeks AFF wśród tych grup widzów (AFF = 283, A 16+ with kids 10-14; AFF = 255, W 25-54 with kids 10-14).

,,Wyzywania natury’’- premiery w środy od 1.08 o 18:00

Migracje zwierząt, to nie tylko sezonowa rutyna niektórych gatunków, ale też piękne widowisko. Aby przeżyć, tysiące osobników wędruje po lądzie, przepływa głębiny wód i szybuje w powietrzu. Dzięki temu 10-odcinkowemu cyklowi, widzowie zobaczą jak migrują karakary, motyle trujące, czy kolonie malutkich mrówek. Dla samic antylop gnu ta długa droga, to jedyna szansa na bezpieczne urodzenie młodych.

,,Jeszcze większa ryba”- premiery w poniedziałki od 13 sierpnia o 18:00

Andy Coetzee, pochodzący z południowej części Afryki specjalista od połowów ekstremalnych, tego lata zabierze widzów w podróż w poszukiwaniu najrzadszych i najbardziej nieuchwytnych gatunków ryb na świecie. Czy uda mu się odnaleźć okonia nilowego i barrakudę wielką?

Dane: NAM, Q2 2018, 6:00-25:59, AFF vs A16-49, Adex