NAT GEO WILD – OFERTA PROGRAMOWA POPULARNA WŚRÓD RODZIN Z DZIEĆMI

Przyroda nie jest już tematyką niszową. Za sprawą zróżnicowanej ramówki, Nat Geo Wild przybliża widzom świat, którego częścią jesteśmy. Programy emitowane na kanale przeznaczone są dla całych rodzin, wśród których stacja wyróżnia się wysokim indeksem AFF = 269, A25-54 with kids 10-14 oraz dla wszystkich osób kochających naturę, dziką przyrodę oraz zwierzęta. W październiku kanał przyciągnął przed telewizory 4,9 mln miłośników przyrody

W listopadzie Nat Geo Wild zaprasza na pasjonującą podróż do serca Afryki. Dla pasjonatów mniej egzotycznej przyrody stacja przygotowała wyprawę w głąb wód, w których skrywają się niezwykłe i rzadko spotykane ryby.

POLOWANIE NA WODNE POTWORY – NAJWIĘKSZE EMOCJE – nowe odcinki w poniedziałki od 21:00

Zeb Hogan powraca! W nowych odcinkach serii „Polowanie na wodne potwory – największe emocje” widzowie będą uczestniczyć w poszukiwaniu niecodziennych ryb – i to nie tylko w bardzo egzotycznych miejscach. Może się okazać, że mieszkają one… tuż za rogiem.

NADCIĄGA WIELKA WODA – emisja w niedzielę 25 listopada od 21:00 (2 odcinki)

Delta Okawango jest jednym z najbardziej różnorodnych siedlisk na Ziemi. To tutaj występujące na przemian okresy suszy i powodzi zmieniają strukturę życia. Powódź to zbawienie i pułapka jednocześnie. Tym gatunkom, które wyczekują na wodę, niesie ona życie. Tym, które czekały na suszę, przynosi śmierć. Zarówno nad i pod wodą toczą się więc walki o przetrwanie, a przyroda trwa tu w dramatycznym oczekiwaniu na tę, która niezmiennie nią rządzi – wielką powódź.

BLOK PROGRAMOWY: NIESAMOWITA AFRYKA - emisja przez cały tydzień od poniedziałku 26 listopada do piątku 30 listopada o 18.00-20.00

Ostatni tydzień listopada na kanale Nat Geo Wild przeniesie widzów w spalone słońcem afrykańskie krainy, zamieszkiwane przez niezwykłych osadników. Będziemy mieli szanse podglądać ich codzienne życie, a czasem nawet walkę o przetrwanie. Zagrożeniem mogą okazać się nie tylko inne gatunki zwierząt – silniejsze, sprytniejsze i bardziej zaradne, ale również warunki naturalne, które nie oszczędzają słabszych osobników, a czasem mogą stanowić prawdziwe wyzwanie nawet dla tych najbardziej wytrwałych i zaprawionych w bojach. Widzowie poznają bogatą i niezwykłą afrykańską florę i faunę w rzadkich ujęciach scen, które miało szanse obserwować naprawdę niewielu. Programy z cyklu „Niesamowita Afryka”:

Kierunek Wild: Kongo

Dzika Afryka Południowa

Afrykański superwąż

Królestwo lwów

Jaguar kontra kajman

Lwy kontra żyrafy

Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki: Młoda krew

Dane: NAM, X 2018, AFF vs A16-49, Dayparts, A4+ COV, Reach&Frequency