NAT GEO WILD – NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO ŚWIATA DZIKICH ZWIERZĄT

Nat Geo Wild prezentuje wyjątkowe programy poświęcone dzikiej przyrodzie i zwierzętom. Kanał może pochwalić się wysokim dopasowaniem do rodziców z dziećmi w wieku 10-14 lat (AFF = 226, A 25-54 with kids 10-14) oraz do mężczyzn z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (AFF = 187, M 35-54 3500+). Ponadto tylko w marcu stacja przyciągnęła przed telewizory niemal 6 mln widzów!

Zabójcze węże – premierowe emisje w poniedziałki o 18:00

W poniedziałkowe wieczory Nat Geo Wild zabierze swoich widzów w niecodzienną podróż szlakami zabójczych węży. Nigel Marven jest brytyjskim zoologiem, który przemierza cały świat - od lasów deszczowych Filipin po pustynie Bliskiego Wschodu - w poszukiwaniu śmiercionośnych gadów, które spróbuje ujarzmić.

Zwierzęta roku 2017 – premiera w sobotę, 22 kwietnia o 18:00

W kwietniu Nat Geo Wild zaprasza na niezwykły program „Zwierzęta roku 2017”. Pandy wielkie – do niedawna uważane za zagrożony gatunek – są obecnie międzynarodowym symbolem skuteczności programów ochrony dzikich zwierząt. W godzinnym dokumencie widzowie zapoznają się z najświeższymi informacjami dotyczącymi zwierząt znajdujących się na Czerwonej Liście Gatunków Zagrożonych przygotowanej przez Międzynarodową Unię Ochrony Przyrody. W programie widzowie dowiedzą się na jakiej pozycji znajdą się m.in. goryle, tygrysy, czy niedźwiedzie polarne.

Cykl programów Kierunek Wild – Dzika Kanada: Legendy Północy – premiera w niedzielę, 23 kwietnia o 18:00

Tej wiosny Nat Geo Wild zaprezentuje również kolejne odsłony cyklu „Kierunek Wild”. Tym razem będą to krajobrazy dzikiej Kanady, gdzie od równin po skaliste góry zwierzęta muszą rywalizować o przetrwanie. Programy z cyklu Kierunek Wild są niezwykle atrakcyjne dla widzów kanału. W styczniu br. „Kierunek Wild: Dzika Namibia” osiągnął bardzo wysoki udział w grupie A16-49 (2,1%)!

Walki zwierząt – premierowe emisje w maju

Już w maju na widzów Nat Geo Wild czekają niezwykłe historie ze świata zwierząt. „Walki zwierząt” to seria filmów pokazujących z bliska brutalne, często śmiertelne starcia przedstawicieli świata fauny. Wszyscy wielcy wojownicy z królestwa zwierząt mają swoje unikalne strategie i techniki walki – zarówno obrony, jak i ataku. W pierwszym kwartale 2017 r., „Walki zwierząt” znalazły się w top 5 najchętniej oglądanych programów stacji Nat Geo Wild.

Dane: NAM, Q1 2017, 6:00-25:59, AFF vs A 16-49, Dayparts; III 2017, COV, A4+, Reach & Frequency; I 2017, SHR%, Programmes; Dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.