NAT GEO WILD – NIEZNANE FAKTY I CIEKAWOSTKI O ZWIERZĘTACH

Programy Nat Geo Wild to nie tylko niesamowite obrazy dzikiej przyrody, ale także formaty pełne zaskakujących informacji o zwierzętach i poruszające aktualne tematy ze świata natury. Seria „Humorzaste zwierzaki” przedstawia fascynujące sekrety oraz ciekawostki o zwierzętach. Z kolei film „Pandy wielkie: wspomagane gody” pokazuje, jak trudno rozmnażać zwierzęta w ich nienaturalnych warunkach. Nat Geo Wild oglądają przede wszystkim mężczyźni (63%, AFF=139), a aż 12% widzów to przedstawiciele kadry managerskiej (12%, AFF=167).  Kanał jest także bardzo dobrze dopasowany do rodzin z dziećmi (AFF = 290, A 20-54 with kids 4-14).

PODRÓŻ PRZEZ DZIKĄ AUSTRALIĘ premiery we wtorki, od 20 września, o godz. 18:00 i 18:30

We wtorki Nat Geo Wild zaprasza na program poświęcony Australii. Ray Mears, „człowiek lasu” i ekspert survivalowy, eksploruje faunę i florę tego niesamowitego kraju. Odwiedzi takie miejsca, jak Wielka Rafa Koralowa, mokradła, lasy eukaliptusowe i deszczowe, południowe wybrzeże kontynentu i czerwona pustynia. W każdym odcinku Ray odkrywa środowisko przyrodnicze Australii - śledzi i identyfikuje główne gatunki dzikich zwierząt zamieszkujących określony obszar oraz bada, w jaki sposób przystosowały się do panujących tam warunków. Widzowie będą mieli okazję spotkać tak niezwykłe stworzenia, jak drzewiak rudy – ssak z rodziny kangurowatych, czy olbrzymie ptaki kazuary, a także pławikoniki – morskie ryby przypominające swym wyglądem wodorosty.

PANDY WIELKIE: WSPOMAGANE GODY premiera w sobotę, 24 września, o godz. 18:00

W sobotę 24 września Nat Geo Wild zaprezentuje godzinny film „Pandy Wielkie: Wspomagane gody”. Para singapurskich pand wielkich, Kai Kai i Jia Jia, przygotowuje się do spotkania. Opiekunowie zwierzaków, mający nadzieję, że randka tej dwójki zaowocuje przyjściem na świat młodych, nie chcą pozostawiać niczego przypadkowi i pieczołowicie pracują nad tym, by zapewnić parze odpowiednie warunki. Czy Singapur stanie się świadkiem narodzin małej pandy?

HUMORZASTE ZWIERZAKI – premiery w środy, od 28 września, o godz. 18:00

Osoby lubiące ciekawostki o zwierzętach ucieszy środowa propozycja Nat Geo Wild. Stacja zaprasza na godzinne odcinki serii „Humorzaste zwierzaki”, która odkryje przed widzami sekrety potężnej, pierwotnej siły, niejednokrotnie pchającej zwierzęta do samozagłady. Widzowie dowiedzą się także, dlaczego samiec łosia pokrywa się własnym moczem? Czemu ryby klowny zmieniają płeć? I wreszcie, dlaczego chutliwiec brunatny ginie po odbyciu godów?

DANE: NAM, VII-VIII 2016, AFF vs A 16-49, ADH%, Dayparts.