NAT GEO WILD – FASCYNUJĄCY ŚWIAT MISTRZÓW KAMUFLAŻU I MORSKICH DRAPIEŻNIKÓW

W sierpniu Nat Geo Wild zaprasza na niezwykłe przygody do świata zwierząt. W poniedziałki „Mistrzowie przyrody” – pasjonująca opowieść o sztuczkach i sposobach kamuflażu stosowanych przez sprytne stworzenia. Dla lubiących adrenalinę Tydzień z rekinami, czyli cykl filmów dokumentalnych o żarłocznych drapieżnikach. A tuż po wakacjach kolejne przeżycia w programie „Węże w mieście”, w którym widzowie będą śledzić codzienne życie łowcy węży – Simona Keyesa.

Nat Geo Wild to stacja bardzo dobrze dopasowana do jakościowych grup widzów: rodzin z dziećmi w wieku 10-14 lat (AFF = 185, A 25-54 with kids 10-14), przedstawicieli kadry managerskiej (AFF = 166, A 25-54 TOP MANAGEMENT) oraz osób z dochodami* pow. 3500 zł (AFF = 160, M 35-54 3500+). Tylko w czerwcu kanał Nat Geo Wild zgromadził przed telewizorami ponad 5 mln widzów!

Mistrzowie przyrody – premierowe emisje w poniedziałki o 18:00

W sierpniowe poniedziałki Nat Geo Wild zabierze widzów w tajemniczy świat zwierząt. Nie od dziś wiadomo, że niektóre z nich posiadają niezwykłe umiejętności pozwalające przetrwać w dziczy. Spryt, umiejętność kamuflażu i kuszenia to jedne z najbardziej przydatnych cech w świecie fauny i flory. Program pokaże zwierzęta z zupełnie nowej perspektywy – jako wielkie talenty natury, mistrzów uwodzenia, a także mistrzów kamuflażu, zadając pytanie: które z tych zwierząt jest najmądrzejsze?

Tydzień z rekinami – premierowe emisje od poniedziałku do soboty, 21-26 sierpnia o 18:00

Kolejną sierpniową propozycją Nat Geo Wild jest cykl mrożących krew w żyłach filmów o morskich drapieżnikach. W ramach Tygodnia z rekinami zaprezentowany zostanie dokument „Drapieżnik kontra rekin”, w którym widzowie ujrzą niezwykłe przypadki polowania innych zwierząt na te ogromne ryby. Następna propozycja, czyli „Rekiny u brzegu”, to program o olbrzymich ławicach rekinów, które często znajdują się zaledwie kilka metrów od brzegu. „Postrach oceanów – żarłacz tygrysi” to z kolei zapis niebezpiecznych wypraw naukowców, którzy badając nocny tryb życia rekinów spróbują wprowadzić je w hipnotyczny stan bezruchu. Tydzień z rekinami to także trzymające w napięciu filmy dokumentalne z serii „Atak rekina”, które przybliżą widzom przerażające historie ludzi, którzy spotkali się z tym drapieżnikiem oko w oko. Cykl zamknie dokument „Arcytrudna misja: rekiny w obronie” ukazujący rekiny w pozytywnym świetle i podkreślający ich ogromną rolę w morskim ekosystemie.

Węże w mieścienowe odcinki już we wrześniu

We wrześniu Nat Geo Wild zaprasza na kolejny sezon wciągającego programu, w którym główną rolę odgrywają węże! Każdego roku w Afryce Subsaharyjskiej ponad 30 tys. ludzi pada ofiarami jadowitych węży, a te mogą pojawić się wszędzie – w ogrodzie, salonie, czy pod kuchennym stołem. Czarne mamby, boa dusiciele i kobry to codzienność dla Simona Keyesa i jego partnerki Siouxsie. Ich zadaniem jest łapanie jadowitych gadów, wypełzających w samym środku tętniącego życiem nadmorskiego miasta Durban, a następnie wypuszczenie ich na łono natury.

Dane: NAM, Q2 2017, 6:00-25:59, AFF vs A 16-49, Dayparts; VI 2017, COV A4+, Reach & Frequency; *Dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.