NAT GEO WILD - DOMEM DZIKIEJ PRZYRODY

Tej wiosny kanał Nat Geo Wild w poszukiwaniu piękna i różnorodności dzikiej natury, zabierze widzów w podróż dookoła świata. Już 6 marca na antenie pojawi się program „Parki Narodowe USA” – źródło fascynacji dla milionów turystów i podróżników. 21 marca Nat Geo Wild zaprezentuje pierwszy odcinek serii „24 godziny w dziczy”, która zapewni widzom jedyne w swoim rodzaju spotkania z dziką przyrodą.

PARKI NARODOWE USA – emisje w niedziele, o 18:00

W marcu Nat Geo Wild zaprasza w podróż do parków narodowych USA. Nie będzie to jednak zwykła wycieczka po popularnych trasach widokowych. Seria odkryje przed widzami wszystko to, co nie jest widoczne na co dzień ze szlaków turystycznych – unikalne piękno niesamowitej przyrody Ameryki Północnej. Począwszy od gejzerów w Parku Yellowstone, poprzez surowe wybrzeża Półwyspu Olimpijskiego, gorącą pustynię Saguaro, lodowe Bramy Arktyki, mokradła Everglades, aż po mistyczne Smoky Mountains – wraz ze stacją Nat Geo Wild widzowie odkryją najpiękniejsze zakątki amerykańskich parków narodowych.

24 GODZINY W DZICZY - emisje w poniedziałki, od 21 marca, o 18:00

 

Kolejną propozycją programową stacji jest seria „24 godziny w dziczy“. To dokument ukazujący odwieczny rytm dnia i nocy w różnych zakątkach świata. Począwszy od indyjskiej dżungli, poprzez lodowce Antarktydy, Nową Zelandię, Australię i Południowy Pacyfik, twórcy produkcji podążają śladami unikalnych i niezwykłych zwierząt, by pokazać ich życie w rytmie upływającego czasu.

Oferta programowa Nat Geo Wild jest skierowana do rodzin z dziećmi. Właśnie w tej grupie widzów kanał osiąga wysoki indeks dopasowania (AFF = 179, A 25 – 54 with kids 0-14). Ponadto tylko w lutym stacja przyciągnęła przed telewizory ponad 6,3 mln widzów.

DANE: NAM, I – II 2016, AFF VS. A 16-49, ADEX; II 2016, COV, REACH & FREQUENCY